У Луцьку діятиме Центр професійного розвитку

У коледжі Луцького національного технічного університету запрацював Центр професійного розвитку.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Директор Технічного коледжу ЛНТУ Олег Герасимчук розповів, що діяльність центру спрямована на вивчення ринку праці регіону, покращення рівня підготовки випускників ТК Луцького НТУ та можливості в повному обсязі реалізувати себе в професійному напрямку та побудувати успішну кар'єру.

Директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом'юк і експерт із децентралізації Оксана Урбан наголосили на важливості відкриття такого центру, адже об'єднані територіальні громади Волині потребують нових кваліфікованих кадрів у різних сферах.

Основними завданнями Центру є сприяння професійному становленню майбутнього кваліфікованого робітника, формування середовища для підтримки активного вибору й планування професійної кар'єри випускників, спрямування майбутніх фахівців до активного пошуку роботи та надання їм допомоги щодо працевлаштування.

Під час відкриття центру відбулася зустріч студентів та учнів випускних курсів з роботодавцями – провідними підприємствами Волині, а саме: "Едельвіка", автоскладальний цех корпорації "Богдан-Моторс", "Волинь-Авто", "Мода-текс", "Холодтехсервіс", "Анекс плюс".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.11.2017 17:54
Переглядів620
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-08-2018 17-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг