У Луцькраді ознайомились з оновленою програмою "Здоров'я лучан"

Фото ілюстративне

Програма "Здорв'я лучан" діяла у попередні два роки й оскільки її термін добіг до кінця депутати Луцькради мусять проголосувати за оновлену програму на 2018-2020 роки.

За останніх два роки на міську медичну галузь витрачено 26 мільйонів гривень. Про це сказав начальник управління охорони здоров'я Луцької міської ради Микола Якимчук 22 листопада під час засідання "бюджетної" комісії.

Програма складаєтьсяз 9 розділів, які передбачають основні напрямки роботи, зокрема, дотримання державної політики у сфері охорони здоров'я, захист населення від інфекційних хвороб, боротьба з онкологічними захворюваннями, цукровим діабетом, кращі можливості для інвалідів, стоматологічна допомога та первинна медико-санітарна допомога

Він наголосив й на тому, що через зміни до законодавства та й загалом у зв'язку з медреформою зміняться підходи до фінансування цільових субвенцій, а також осучасняться підходи до прийому хворих лікарями та лікування. Аби членам комісії було більш зрозуміліше, що він має на увазі, Микола Якимчук навів приклад роботи лікарів із культового серіалу "Доктор Хаус".

"По аналогії це має бути, ну типу як хто бачив оці американські серіали про доктора Хауса, що моментальне обстеження та встановлення діагнозу одразу при поступленні в заклад", - пояснив Микола Якимчук.

Втім мавши багато питань до змісту програми члени комісії вирішили відкласти її розгляд до наступного засідання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.11.2017 17:05
Переглядів802
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:18
25.11.2017
Микола
Якимчук розвивати медицину без оплатну ,це лапша-локшина для телепнів, язиком потріпавши ,це можливо для невідгласа і дурня.Конкретно по пунктах, куди ,на які рахунки , і хто персонально буде відповідати за гроші і їх використання і все має бути на сайті і обговорення Лучан провести.
останні новини
20-08-2018 19-08-2018 18-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг