Як у Європі: екскурсія луцьким "Татрафаном" (фото)*

Луцьке приватне акціонерне товариство СП "Теріхем-Луцьк" працює на Волині з 1999 року. Внаслідок юридичної реструктуризації, проведеної у 2017-му, компанія розділилася на дві частини: "Теріхем Тервакоскі" (виготовлення конденсаторної плівки) та "Татрафан" (виготовлення пакувальної плівки) .

ІА "Конкурент" отримало чергове запрошення від потужного підприємства та подивилося, які умови створені для робітників "Татрафану".

***

Екскурсію розпочали з візиту у виробничі цехи. Передусім як працівнику, так і візитеру необхідно екіпіруватися у спецодяг. Для цього на підприємстві передбачені зручні роздягальні з особистими шафами.

Також кожен робітник отримує персональні засоби гігієни та захисту.

"У нас одна з найвищих середніх заробітних плат на Волині. За 20 років існування компанії не було жодної затримки. Що, звісно ж, є дуже важливим фактором для людей, які у нас працюють", – розповідає заступник директора "Татрафану" Дмитро Пасічник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЯК ВСЯ УКРАЇНА "ЗАПАКОВУЄТЬСЯ" У ЛУЦЬКУ (ФОТО)"

Дмитро Пасічник зазначає, що компанія самотужки проводить навчання працівників та надає змогу проходити стажування у країнах Європи.

"У нас створені чудові можливості для кар'єрного росту. Ми власноруч "вирощуємо" кадрів вищого рівня та надаємо перевагу власним робітникам. Для прикладу, людина, задіяна на виробництві, при наявності бажання та амбіцій має реальні шанси стати керівником або перейти працювати в офіс. Ми завжди повідомляємо про появу вакансії та запрошуємо подавати свою заявку", – підкреслив управлінець.

Кілька місяців на підприємстві працює випускник Луцького національного технічного університету Руслан Шоломович. Це перша робота для хлопця, і він нею повністю задоволений.

"Я 5 років навчався в університеті і дуже не хотів працювати в іншій країні простим робітником. Мені пощастило влаштуватися сюди та в рідному місті відчути європейські стандарти роботи. Надіюся, що зможу скористатися усіма перевагами від компанії та піднятися вгору по кар'єрній драбині. Така можливість є", – зауважив Руслан.

Молодий фахівець Руслан Шоломович закінчив університет та успішно працює в компанії "Татрафан"

Окрім цього, кожен робітник компанії забезпечений соціальним пакетом та має змогу безкоштовно відвідувати тренажерну залу, яка обладнана на базі підприємства, й користуватися послугами масажиста. Також підприємство має футбольну команду та надає можливість усім охочим приєднуватися до тренувань.

Не забувають в "Татрафані" й про корпоративну культуру. Керівництво регулярно організовує літні походи в гори та зимовий відпочинок з катанням на лижах.

"У нашій компанії працюють люди з різним досвідом роботи. Маємо і студентів, і навіть волинян, які повернулися із заробітків з-за кордону. Вважаю, що це чудовий приклад відповідальності та цінування власних кадрів у компанії", – резюмував Дмитро Пасічник.

За довідками звертайтеся до менеджера з персоналу "Татрафан" Ольги Обштир (моб. тел.: +380 (50) 339 72 84).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.11.2017 12:00
Переглядів6115
Коментарів7
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:45
18.04.2018
Працівник
Хочу відмітити , що ми в цеху працюємо в хімії. А департаменти сидять не паряться, з/п мають в два, три рази більшу.Бензин за рахунок фірми , в кожного авто під дупою, П-не Пасічник може харе своїх сунути на керівні посади.КУми , друзі друзів, родичі .Дякую
14:50
07.02.2018
Василь
Бере Пасічник тільки своїх родичів і друзів друзів. Там вся гоп компанія менеджерів його ставленіки
21:57
06.12.2017
А на даний момент існують якісь вакансіі для людини,без досвіду роботи?
23:53
30.11.2017
Вікторія
Чи проводите екскурсії для школярів?
10:36
01.12.2017
Дмитро
1
0
Так. Звертайтесь! На сайті є наші контакти!
16:06
30.11.2017
Юродивий
Прикольно. А де можна про вакансії дізнатися?
20:27
30.11.2017
Дмитро
1
0
+380 (50) 339 72 84 Ольга
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг