Голова Луцького міськрайонного суду пояснив, чому хотів звільнитися

На початку листопада керівник Луцького міськрайонного суду Михайло Квятковський заявив про відставку через політичний тиск.

Тоді Квятковський заявляв, що подав заяву про відставку з посади судді до Вищої ради правосуддя. Зараз же суддя продовжує працювати на посаді.

"Коли тривалий час працівник працює на роботі з максимальним психоемоційним навантаженням, то, як кажуть психологи, приходить емоційне вигорання. Приблизно до такої межі дійшов і я. Так сталося, що я подав заяву про відставку, однак мої колеги написали лист у Вищу раду правосуддя, щоб вони відклали розгляд цієї заяви, бо, можливо, я погарячкував, в зв'язку з чим і було відкладено розгляд моєї заяви", – розповів Квятковський в інтерв'ю "Першому".

"Я й сам добре подумав, а багато моїх колег, знайомих зрештою мене переконали, що я можу принести користь і я потрібен судовій системі. Крім того, я відчував підтримку у сім'ї, рідні сказали одразу, що приймуть будь-яке моє рішення: чи то звільнитися, чи далі працювати", – додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.12.2017 15:27
Переглядів627
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг