Показали відремонтовану поліклініку №3 у Луцьку (фото)

У КЗ "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3" повністю відремонтували другий поверх.

Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

Заклад був зданий в експлуатацію в кінці 80-х років минулого століття і дотепер капітальних ремонтних робіт у ньому не проводили.

У 2017 році були виділені кошти на проведення капітального ремонту половини коридору другого поверху КЗ "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3" у сумі 200 тис. грн. Замовником робіт було управління капітального будівництва Луцької міської ради, яке уклало відповідний договір із підрядником ТзОВ "Волинь-комплект". Упродовж червня-серпня 2017 року були виконані ремонтні роботи частини коридору та санвузлів закладу. Напередодні дня Незалежності України ця частина ремонтних робіт була завершена. У листопаді-грудні 2017 року той же підрядник ТзОВ "Волинь-комплект" на високому рівні виконав ремонтні роботи на суму 200 тис. грн та повністю завершив ремонт.

Головний лікар центру Віктор Максимюк розповів, що ремонт став для жителів мікрорайону гарним новорічним подарунком. Тут замінено двері, освітлення, електромережі, водостічна та каналізаційна системи, передбачено пожежну сигналізацію. Він також зазначив, що на першому поверсі відремонтували та спеціально обладнали туалет для людей на інвалідних візках.

Напрямок щодо ремонтних робіт місць загального користування в КЗ "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3" буде продовжено у 2018 році, адже з міського бюджету на ці потреби вже виділено кошти на суму 200 тис. грн.

Улітку 2017 року в поліклініці №3 вже інспектували виконання ремонтних робіт та як було освоєно 200 тис. грн з міського бюджету. Після цього було прийнято рішення виділити ще 200 тис. грн, щоб повністю завершити ремонт коридору. У 2018 році буде зроблений ремонт коридору першого поверху, на ці потреби також виділено 200 тис. грн, далі ремонтуватиметься третій поверх.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.01.2018 10:21
Переглядів695
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг