У Луцьку презентували онлайн-мапу корисних та цікавих подій і локацій міста (фото)

Відтепер мешканці Луцька, а також його гості зможуть легко та швидко знайти інформацію про цікаві події, що відбуваються в місті, та громадські організації, спілки, які тут працюють.

Презентація проекту мапи громадських ініціатив LoginЛуцьк відбулася 4 грудня у Молодіжному центрі Волині.

Мапа є частиною проекту "Вибухове дослідження", суть якого полягала в тому, аби залучити молодь до активного соціального життя, допомогти громаді у її розвитку.

ЧОМУ ВИНИКЛА ІДЕЯ?

Менеджер проекту, фотожурналіст Оксана Цимбалюк кілька років жила у Польщі. Повернувшись до Луцька у минулому році, вона зіштовхнулася з проблемою: людині, яка не є активною у громадському житті, соціальних мережах, або ж просто іноземцю, важко довідатися інформацію про міські події. Ідея проекту полягає в тому, аби закумулювати усі дані в одній карті.

Оксана Цимбалюк – project manager проекту «LoginЛуцьк», фотожурналіст

"Концепція в тому, аби проста людина, яка не активна в соціальному житті, можна побачити весь актив в одному місці", - пояснює Оксана.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ САЙТ?

У першу чергу сайт корисний для тих, хто прагне знайти події чи дізнатися про організації, які працюють у сфері культури, спорту, волонтерства, навчання тощо.

З іншої сторони сайт дозволить громадським організаціям, установам чи закладам розповісти про свої заходи чи діяльність.

Адже, як зазначила учасник "Молодіжної платформи" Юлія Ткачук, у цьому проекті важлива активна участь громади.

"Якщо організація чи установа робить захід не "для галочки", а щоб дійсно розповсюдити інформацію, розповісти про подію, залучити більше людей, вона буде для цього використовувати різні методи", - зазначила Юлія.

Один із таких методів — додати інформацію на мапу. У Луцьку вже є сайти, які афішують певні події, але це переважно комерційні заходи. Тут мета — розповісти про можливості у різних напрямках.

ЯК ПРАЦЮЄ LOGINЛУЦЬК?

Творці ресурсу вже наповнили сайт базовою інформацією, яку отримали від різних громадських організацій та установ. Вони ж, ідейники проекту, на першому етапі переважно і будуть додавати інформацію про різні події, які відбуваються в місті.

Однак, це може зробити і безпосередньо сама організація, скориставшись функціями "додати локацію" чи "додати подію". Після заповнення форми, інформація надходить до модератора, і якщо немає зауважень — стає доступною загалу.

Для організацій — це безплатна реклама. Для лучан — актуальна інформація від першоджерел.

У ЧОМУ РОДЗИНКИ?

Сайт містить інтерактивну мапу, де відображається місцезнаходження громадських організацій чи установ, а також коротка інформація про них, контакти. Є можливість прокласти маршрут до організації. Ця функція буде корисна для тих, хто погано орієнтується в місті.

На LoginLutsk у розділі "Що? Де? Коли?" є календар з актуальними подіями. Їх можна додати в google-календар, поширити у Facebook, надіслати на електронну пошту.

Микола Волочай – веб-спеціаліст проекту «LoginЛуцьк»

Окрім цього на сайті є практична інформація про місто. Для прикладу, можна дізнатися, де взяти в оренду велосипед, як викликати таксі тощо.

Довідково:

Автори та ідейники проекту:

Allison Stoner (California, USA) – волонтер Корпсу миру США
Юлія Ткачук – громадський діяч, адміністратор Молодіжного центру Волині
Микола Волочай – веб-спеціаліст проекту "LoginЛуцьк",
Оксана Цимбалюк – project manager проекту "LoginЛуцьк", фотожурналіст

Проект фінансовано USAID Ukraine.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.01.2018 14:00
Переглядів1059
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг