У Луцьку показали, якою буде нова відпочинкова зона (фото)

У Луцьку в розважальному центрі "Промінь" встановили макет нової рекреаційно-відпочинкової зони на березі річки Сапалаївка в районі вулиці Чорновола.

Команда, яка працювала над створенням "Сіті Парку", продовжуватиме активно працювати над благоустроєм нового проекту.

"Макет, що представлений у РЦ "Промінь", це благоустрій, який буде поряд із майбутнім будівництвом житлового комплексу. Проект передбачає собою облаштування штучної водойми, берегової лінії і будівництво спортивних, дитячих, розважальних майданчиків. Його реалізацію маємо розпочати вже найближчим часом", – розповів директор ТзОВ "Казкова оселя" Андрій Маруняк.

Проект "Оселя Парк" має бути реалізований за 2018-2019 роки, можливо, фінішні штрихи будуть виконані у 2020 році. Кошти на будівництво рекреаційно-відпочинкової зони будуть залучені від "Казкової оселі". Міського фінансування на цьому проекті не передбачається.

"Зрозуміло, що інфраструктурний проект стосуватиметься майбутнього житлового комплексу. Але це буде й загальнодоступна паркова зона. Там зможуть відпочивати всі охочі лучани, не залежно від того, де вони проживають. Територія не матиме загороджень, а буде доступною для всіх так, як на сьогодні є доступний "Сіті Парк", – додав директор "Казкової оселі".

У новій рекреаційно-відпочинковій зоні аналогічно облаштують територію зі штучним покриттям, скейт-парк, спортивні й дитячі майданчики та відпочинкові зони.

"Оселя Парк" – так буде називатися нова рекреаційна зона в Луцьку. Це своєрідне логічне продовження соціального проекту "Сіті Парк", який став місцем активного та свідомого проведення дозвілля для багатьох людей. Наш новий проект повинен стати ще одним зразком європейського підходу до облаштування міста", – зазначив бізнесмен Андрій Покровський, будівельна компанія якого взяла на себе всі витрати та виконання робіт.

Якщо, після ознайомлення з макетом, у лучан виникнуть конструктивні пропозиції, то у "Казковій оселі" готові їх розглянути.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.02.2018 14:00
Переглядів1461
Коментарів8
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:04
19.02.2018
Ольга
Все звісно гарно та сучасно, але згідно маркету весь парк залили бетоном ((( Сумно, що дуже мало насаджень, а лише одне каміння...
17:22
15.02.2018
Богдан
Покровський молодець, на місці Сітіпарку було болото з дірявими мостиками і щербатими сходами, а зараз дивишся і дивуєшся впізнати не можеш. Сподіваюся це буде ще одна достойна трансформація.
02:56
14.02.2018
Архітектор
Все супер, тільки на макеті та генплані видно, що у тому дворику між багатоповерхівками буде дорга з якимось зеленим острівцем. Якщо ви вже робите по європейськи, чому не зробити гарний двір без машин? Зробити доріжки достатньої ширини, по пожежним нормам і поставти півкулі. Наскільки приємніше вийти з підїзду в зелений двір, а не на бетонну пустелю з нещасним деревом посередині.
12:44
14.02.2018
Олексій
3
0
По-європейськи це не в Україні. У нас діють будівельні правила та норми, у яких зазначено, що до в ходу в будинок має бути влаштований доїзд машин швидкої допомоги та пожежної. Тому, вчи мат.частину, псевдо-"архітектор"!!!
17:12
13.02.2018
українка
гарно і сучасно
16:10
13.02.2018
Калігула
"поряд із майбутнім будівництвом житлового комплексу" - а де ж буде сам житловий комплекс? Щось на карті-схемі нічого не позначено.
16:02
13.02.2018
Ірина
Які молодці!
14:12
13.02.2018
Юродивий
Якщо справді буде так, як на фото, - повага організаторам.
останні новини
21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг