"Не спішіть з оцінками", – депутат Луцькради про критику КП "Луцькі ринки"

Депутат Луцькради Борис Смаль вважає, що критика експертів ЦРУ щодо доцільності створення КП "Луцькі ринки" – поспішна.

Прибутки від комунальних ринків отримують зараз ті, хто їх орендує, наприклад, облспоживспілка. Про це Борис Смаль розповів ІА "Конкурент" 8 лютого.

Депутат переконаний, що якби це було неприбутковою справою, то приватні особи, наприклад, облспоживспілка, давно б від ринків відмовились. А вони, за визначенням самого Бориса Смаля, за ринки "зубами тримаються і дуже не хочуть віддавати".

"Щодо утопії щодо об'єднання всіх ринків в одному КП, то нехай Сергій (експерт ЦРУ Сергій Григоренко, – К.) не спішить з оцінками. Коли кажуть, що буде збитковим, то не треба наводити за приклад, бо було збитковим інше комунальне підприємство. Нехай наведуть конкретні цифри, і я готовий їх розглянути", – сказав Борис Смаль.

Нагадаємо: 8 лютого відбувся круглий стіл на тему створення КП "Луцькі ринки", який організували експерти громадської організації "Волинський Центр Розвитку Урядування" (ЦРУ) . Вони пропонують чинній владі ліквідувати це комунальне підприєимство, яке буде збитковим, і задуматись над реконструкцією Старого ринку та іншими варіантами співпраці з підприємцями.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.02.2018 17:45
Переглядів715
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:08
08.02.2018
Ностра
В чужих руках завжди товще.
20:05
08.02.2018
Ку-Ку
О,,, Вже,якщо укропи беруться за справу-доброго нічого не буде.
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг