Грошима можна наробити багато біди або ж добра, все залежить від людини, – депутат Луцькради Микола Яручик

Успішний бізнесмен, засновник власного благодійного фонду та депутат міськради, якого знають майже усі лучани, Микола Яручик погодився розповісти "Конкуренту" усе про гроші. Запитали найцікавіше – чи дарував дорогі подарунки, яким був перший заробіток та чи майнить криптовалюту.

- Чим пахнуть гроші?

- Нічим гроші не пахнуть. Є навіть такий вираз: "дєньгі нє пахнут", але він має більш глибоке та негативне тлумачення.

- Яким був ваш перший заробіток? Розкажіть, за виконання якої роботи ви його отримали?

- Десь в сьомому класі я не пішов до школи на уроки. Якщо не помиляюся, то віз поїздом у Білорусь (Брест) чи цукор, чи дріжджі. А назад віз цигарки і згущене молоко. Я декілька разів так їздив. І на перші ті зароблені гроші купив собі "приодягнутися". Це невеликі були кошти. Ще були заробітки в підлітковому віці, але про них розказувати не буду, оскільки то юний вік і було багато необдуманих та небезпечних дій.

- Що в сучасному світі не можна купити за гроші?

- Я вважаю, що за гроші не купиш роки життя. Можна тільки десь підкоригувати трішечки. За гроші щастя не купиш. Хоча такі речі здаються банальними зі сторони і їх всі під одну лінієчку говорять. Їх ще з першого класу діткам кажуть, але, коли дорослішаєш, то розумієш, що в тих словах є глибока істина. Її можна зрозуміти з часом, з віком і з певним досвідом. Моя основна мета не заробити гроші, а бути щасливим від самого процесу заробляння. Також хочу зазначити, що гроші можна спрямовувати в різні напрямки, гроші – це енергія, до якої треба бути готовим (підготовленим), щоб не затьмарило мізки. Особливо треба навчитись бути готовим до великих грошей, водночас і бути обережним, оскільки грошима можна наробити багато біди або ж добра, все залежить від людини.

У мене, до речі, гроші як купюри практично ніколи не нагромаджуються, вони завжди в оборудках: то в товарі, то в позиках, то сам кредитуюсь в постачальників. Дуже рідко буває, що я збираю суму готівкою в 5-6 тис. у.о. Постійно в щось вкладаю.

- Що стало поштовхом до заснування власного благодійного фонду?

- Чисельні звернення людей як до підприємця, бізнесмена з проханням допомогти.

- Який найдорожчий подарунок ви дарували?

- Зараз пригадаю. Ну, певно, що подарунок був у сумі десь орієнтовно 700 доларів. Це була оргтехніка.

- Ви спеціаліст із комп'ютерних систем. Вмієте добувати біткоїни?

- Я цим цікавився. Моя думка, що це явище тимчасове. На цьому справді можна заробити, але треба потрапити у той термін, коли цей процес актуальний. По криптовалютах я не фахівець, тому прогнозувати важко!!!

- Як вважаєте, якими якостями повинен володіти "ідеальний політик"?

- Щоб не крав, якщо має доступ до бюджету. Це основне! І щоб максимально говорив правду.

- Що Ви мрієте купити найближчим часом?

- Такої мрії у мене немає. Вже минуло, що я мрію про щось матеріальне. А от в що вкласти гроші, то такі проекти є. Я взагалі люблю купувати господарські та технічні інструменти. Отримую неабияке задоволення, коли особисто ними наводжу порядок чи використовую для покращення побуту, маючи все своє під рукою. А взагалі я планую і хочу поставити вітрогенератор. Також хочу вкласти при нагоді кошти в свій інтелект та власне здоров'я.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Автор:Валентина МЕЛЬНИК
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.02.2018 20:00
Переглядів652
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг