"Луцьктепло" отримає понад 3 мільйони грантових коштів

Зі слів директора ДКП "Луцьктепло" Валентини Малютіної, відновлено роботу із Європейським банком.

Уже оголосили два нових тендери та готується третій щодо встановлення індивідуальних теплових пунктів, – повідоляє відділ інформаційної політики ОДА.

Зокрема, в якості грантових коштів ДКП "Луцьктепло" отримає 3 млн 250 тис. євро, бенефіціаром яких виступає обласна державна адміністрація.

До того ж днями на рахунки обласної державної адміністрації надійшли кошти із державного бюджету для погашення заборгованості перед енергопостачальними компаніями за пільгами та субсидіями. Левова частка цих коштів, а саме 65,73 млн грн із 92,3 млн грн, спрямували на ДКП "ЛуцькТепло".

Як зазначила Валентина Малютіна, зафіксований борг держави перед підприємством становив 65 млн 73 тис. грн, який профінансований в повній мірі. Це дало змогу розрахуватися із головними постачальниками: електриками, газовиками та НАК "Нафтогаз України". Однак, допустили помилку під час складання первинного реєстру. Тому залишок боргу за 2017 рік становить 4 млн 424 тис. грн. Разом із тим, через несинхронність перерахунків комунального підприємства з
енергопостачальними компаніями, в січні оплачуються ще грудневі платежі. А це 34 млн 230 тис. грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.02.2018 08:44
Переглядів229
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг