Для юнацької бібліотеки в Луцьку шукають директора

Управління культури Волинської облдержадміністрації оголосило конкурс на посаду директора Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Документи на участь у конкурсу прйматимуть з 1 березня упродовж 30 днів, – інформує прес-служба Волинської обласної ради.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, треба подати такі документи:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
 • автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копії документів про вищу освіту;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи треба надіслати на поштову та електронну адреси: Київський майдан, 9, м. Луцьк, 43027, контактний телефон: (0332) 245 701 Вовк Оксана Клавдіївна, електронна адреса: info@cult.voladm.gov.ua.

Кваліфікаційні вимоги:

 • вища освіта;
 • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
 • володіння державною мовою;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

 • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
 • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькою особою або членом сім'ї керівників органу управління.
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.03.2018 08:44
Переглядів4002
Коментарів64
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:28
16.03.2018
Гость
А це роблять влада і гроші ви праві.А вже гониться по інших бібліотеках,щоб її захищали-це треба так опускатися тільки,щоб знову прийти до влади.Але не подумала,нащо вона нам,кого захищати,коли тебе так люто ненаивидить колектив ,значить ти з ними щось таке робиш,що люди так тебе ненавидять.
13:38
16.03.2018
Гостю
3
1
"Люто ненавидить"? Це Ви з коментарів такі висновки зробили? А хто пише коментарі? Ви впевнені, що це колектив? Я працюю в даному закладі. До директора є претензії, як і у інших працівників. І це нормально, я рахую. Не помиляється той, хто нічого не робить. Є претензії, говори в обличчя, а не пиши коментарі у формі бабських пліток! Підлувато якось виходить: в очі одне, а за спиною інше? Особисто я не вірю, що це робить хтось з працівників. Це зведення особистих рахунків чи свідоме цькування діючого директора заради іншої особи, котра хоче зайняти цю посаду.
20:24
15.03.2018
Голос колективу
Шановне товариство, ви повинні знати, що в нас настав 1937 - й рік. Наш директор увесь колектив підозрює, ходить по відділах і розпитує: " Це не ви напиcали про мене у " Конкуренті" ? Знаєте, соромно, доросла жінка, а опустилася до таких дріб ' язків. Ось, що робить із нею влада! Чи потрі бний нам такий директор?
07:48
16.03.2018
Голос не колективу
3
0
Я би порадила директору даної бібліотеки, якщо вона дійсно ходить по відділах і розпитує про авторів коментарів, задуматись про рівень освіти ( не кажу вже про культури...) своїх підлеглих, якщо вона дійсно рахує, що більшість коментарів - це справа їх рук. Бо це не пишуть не люди з вищою освітою, а особи з менталітетом базарних хабалок ( не хочу образити працівників ринку, бо там повно людей з вищою освітою). Я чомусь впевнена, що в бібліотеці працюють розумні і виховані люди.
12:56
15.03.2018
Луцьк
До лучанка читач.Ви слабо знаєте в науковій 100 працівників,а в юнцькій 50 можливо 5 сюди 5 сюди.А уявляєте,який там фонд зарплати.Для чого держати їх всіх окремо,щоб прийшло два пе нсіонери і взяло 2 книжки.Велика розкіш у наш час
12:22
15.03.2018
Лучанка читач бібліотек
Бібліотеки потрібні! Але на навіщо стільки керівників ??? Є БІБЛІОТЕКА і у неї можуть бути філія дитячої, для юнатства, хоч для престарілих. Але в кожній Директор , по два заступника ... Вони, що обслуговують читачів? Оце є справді зайвий персонал.Оголошено конкурс на директора.. За таку заробітну плату один директор може справлятися з колективом 150 працівників. Бібліотекарів в науковій бібліотеці імені Олени Пчілки - 60, в дитячій та юнацькій по 20
17:57
14.03.2018
Юрист
То ви звільняєте за переконанням.А кого ви тпк звільгюнили за ререконанняи.А ну звідси поподробгее.А це підсудне діло,звільнення за переконанням.А,що ви ще й так робите.А може ще цькували,ви га все способні.тВи знаєте я колись студенткою ходила до вас,але зараз після таких коментів не піду сама і дітей не пущу.Я думаю люди даром не пишуть.Молодці журналісти,що дали можливість людям висловити свої наболілі думки.А тепер потрібно всі ці факти перевірити і все стане на свої місця.
13:15
14.03.2018
До ьібліотекаря
Не лукавте мінімальна у прибиральца, у вас набагато вища. А ще дві доплати за стаж 30 проц і 50 проц.ще одна доплата за хороші глазки, а в начальства 4 доплати Хто захоче,то перевірить-це правда.
07:28
15.03.2018
Гість
2
0
Та що Ви кажете!? 30 відсотків це у кого стажу більше 20 років! і зараз прибиральниця отримує більше чим звичайний молодий бібліотекар(не казка за провідних чи заступників) Не рівняйте усіх під один рівень!
11:23
14.03.2018
Просто Маня
Та ця бібліотека давно нікому непотрібна-це дім престврілих, яка з них совдепівська робота.Та й поблизу 5 бібліотек на 500 метрах їх стільки треба-це просто абсурд.Для чого так масово дути читачів,а головне їх ніхто ніколи не перевіряв,що вони ліплять,не боячись нікого і нічого.Ніхто вас не душить,ви самі себе задушите своєю брехнею,для чого стільки бібліотек,якщо до них люди не йдуть.не потрібно випригувати зі штанів,щоб проводити різного роду свистопляси та засипати ними соціальні мережі і рахувати це вашою роботою-це ге робота,липа.Це що прийшов ревльний відвідувпч за книгою ні.Ви зпставите цого записатися і по 100 книжок видасте йому,він більше ніколи не зайде до вас.А потім з початку року і запишите самі без нього.Ось так ви працюєте в поте лица.
09:12
14.03.2018
Висновки
На четвертій сторінки "обговорення" все чіткіше виокремлюється справжня мета - ЗНИЩИТИ ЮНАЦЬКУ БІБЛІОТЕКУ! Бо приміщення у центрі міста давно не дає спокійно спати спритним бізнесменам. За розмовами про патріотизм, економію і поганих бібліотекарів стоїть бажання ВИСЕЛИТИ БІБЛІОТЕКУ З ПРИМІЩЕННЯ! Що там буде? Да що завгодно- аби приносило дохід. У нашій державі намітилася чітка тенденція плювати на простих людей, котрим не по карману книжкові магазини, розважальні центри і кав'ярні з кавою по 20 гривень за філіжанку.
21:52
13.03.2018
Мама
А,що їй остаєтья робити,коли люди не йдуть,а заробітну плату по 7 тисяч простим бібліотекарям треба відробити,а в началников явно тися 10.За що спитаєте.А за нізащо пишуть сценарії для діток,поскпчують з Інтернету і вся робота зроблена..Я дуру даюся для чого дитяча,юнацька бібліотеки давно пора їх злити в одну.А чого утримувати стільки бездельників нами,платниками податків.Краще за ці гроші садочки відкрити,яких катастрофічно не вистачає.Давно пора обласній раді зайнятися цими бібліотеками до яких не ходять люди,а вони створюють видимість ,що роблять щось.
09:01
14.03.2018
Бібліотекар
3
0
Мамо, де Ви бачили в простого бібліотекаря зарплату у 7 тисяч?!! Не вводіть в оману людей!!! Ставка рядового бібліотекаря - мінімальна!
17:20
13.03.2018
Гість
Ну може щось зміниться! А то обласна бібліотека для ЮНАЦТВА грається з дітками 1-4 класів, ну смішно аж!
21:09
13.03.2018
Валентина Степанівна
0
1
Та нічого не зміниться з такими методами роботи!
06:58
14.03.2018
Ольга
1
1
Та нічого не зміниться: стара будівля, старий ремонт, старий фонд, старіючий колектив ( деяким вже за 60, ми їх і в 90 тут побачимо), старі методи роботи при старарому директорові.
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг