Спершу лучани: у ЦНАПі визначили порядок оформлення паспортів

У вівторок, 3 квітня, у департаменті "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку" Луцької міської ради першочергово буде забезпечено прийом документів на виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у громадян, місце проживання яких зареєстроване у місті Луцьку.

У цей день буде видано 110 талонів електронної черги, – інформує прес-служба ЦНАПу.

За наявності вільних талонів, вони будуть видаватися громадянам, місце проживання яких зареєстроване в інших адміністративно-територіальних одиницях (за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу чи законного представника).

Громадяни, місце проживання яких зареєстроване за межами міста Луцька, також мають можливість звернутися до територіальних підрозділів ДМС за зареєстрованим місцем проживання, або зареєструватися онлайн на подачу документів до будь-якого територіального підрозділу ДМС (http://dmsu.gov.ua/services/online.html).

Документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у місті Луцьку можна подати за адресами:

  • пр-т. Президента Грушевського, 4В;
  • вул. Кравчука, 12;
  • вул. Володимирська, 76;
  • вул. Винниченка, 11.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРГИ ЗА БІОМЕТРИЧНИМИ ПАСПОРТАМИ НЕ ЗМЕНШУЮТЬСЯ, – ЛАРИСА КАРП'ЯК

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.04.2018 14:55
Переглядів975
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:49
02.04.2018
Лучанка
Давно пора було так зробити. Бо лучани не можуть здати документи. І це ненормально, коли райони паспорти отримують, а місцеві платники податків такої змоги не мають! Є ж в районах відповідні підрозділи, які займаються такими послугами!! Чого до Луцька їхати?
16:27
02.04.2018
українка
0
0
так і роблять давно. просто часом нагадують про це, бо ж люди приїжджають, не можуть подати документи, а потім обурюються
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг