Через лекцію про секс Міносвіти просять перевірити педколедж у Луцьку

Ліга захисту прав жінок "Гармонія рівних" звернулась до Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з проханням провести перевірку Луцького педагогічного коледжу щодо лекції про секс до шлюбу.

Про це зазначили на сторінці організації у Facebook.

Нагадаємо: лекцію про секс до шлюбу і чистоту дівчини у Луцькому педагогічному коледжі провела волонтер громадської організації "Life центр".

"Честь – єдина дорогоцінність дівчини. Це картина життя, живопис релігійності, вікно вихованості, душа чистоти та пристойності. Але мало в кого вона є…", – вказувала лекторка.

"На прикладі надкушеного яблука і розтріпаної подарункової коробки, "експертка" демонструвала, як неприємно отримувати те, чим користувалися до тебе. Тим самим молоді люди, які практикують дошлюбний секс, апріорі визначалися людьми без честі та бувшими у вжитку, якими вже огидно "користуватися". Тобто живі люди ототожнювались з речами", – зазначили у Лізі захисту прав жінок.

Зі слів організації, виступ мав усі ознаки шеймінгу – практики цілеспрямованого приниження людини з якої б то не було причини, продиктованої прийнятими у суспільстві стереотипами.

До того ж, зауважили в "Гармонії рівних", подібні лекції відбуваються у Луцьку системно у багатьох навчальних закладах міста.

"Це попри те, що закон "Про освіту" забороняє залучати здобувачів освіти до участі в заходах, організованих релігійними організаціями чи політичними партіями (об'єднаннями), крім заходів, передбачених освітньою програмою. А стаття 35 Конституції України гарантує свободу світогляду й віросповідання", – зауважили в організації.

Відтак, Ліга захисту прав жінок звернулась до Міністра освіти Лілія Гриневич, щоб з'ясувати, на яких підставах подібні "лекції" проходять у луцьких навчальних закладах та з проханням провести перевірку Луцького педагогічного коледжу й притягти винних у порушені навчального процесу до відповідальності.

"Гармонія рівних" поважає світоглядну позицію будь-якої людини, якщо вона не суперечить загальнолюдським цінностям. Але ми обурені тим, що дехто намагається нав'язати молоді певну думку як єдино прийнятну й використовує для цього систему освіти. В сучасній державі такий середньовічний підхід дивує та шокує", – заявили в організації.


* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.04.2018 13:00
Переглядів16182
Коментарів21
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:26
11.04.2018
Оксана
якщо якась організація висловила власну думку перед учнями про чистоту дошлюбних взаємин - чому це означає що вони пропагують свою думку як єдиноправильну? ця думка так само має право на існування і бути донесена до учнів і це відповідальність слухачів приймати цю думку чи ні . Взагалі не бачу жодної дискримінації.
15:00
11.04.2018
Правовірний
"Гармонія рівних" поважає світоглядну позицію будь-якої людини, якщо вона не суперечить загальнолюдським цінностям. Насмішили. Що таке "загальнолюдські цінності"? Цінності завжди мають ідеологічну чи релігійну забарвленість. В мусульман вони свої, в християн свої, а в сатаністів чи атеїстів − свої. Ось якраз у феміністок та гендеристок цінності викривлені. Щось взято з християнства, що вигідно, а решта базується на твариннячих інстинктах. Тому в рамках християнських цінностей (які сповідують близько 2 мільярдів людей на планеті), то лекторка нічого поганого не сказала.
10:29
11.04.2018
ВОЛОДИМИР
ВІДМІННО
09:34
11.04.2018
Граматико-націоналіст
Жодного коментаря без помилки. Люди, у вас, або пальці криві, або ви граматику позабували.
09:09
11.04.2018
Юля
Ви всі підтримуєте брудні і не чисті стосунки між жінкою і чоловіком,а де поділась наша чистота дівоча ,скромність.Ми втратимо свою гідність, якщо ми підтримуєм дошлюбні відносини , розпусту і хочемо легалізувати простетуцію. Я підтримую людей які розповідають молодим дівчатам про цінність своєї чистоти і немає різниці чи ти віруюча людина чи атеїст скромість і порядність ніколи невизначале напрямок віросповідання ,а лише підкреслювала вихованець і порядність молодої людини.
11:23
11.04.2018
Юлі
7
8
Ви настільки цнотливі, що навіть не знаєте, як написати слово "проституція"...
03:17
11.04.2018
Артем
Ой. Всі такі моральні раптом стали. Дайте людям нормально щайматися сексом. І ці чистюні, що бережуть себе для одного, в більшості випадків дровиняки в ліжку, бо нічому не навчилися. Задоволення ніякого майже. Я не хочу трахатм буратіно. Мені треба нормальна жінка, яка знає, як зробити приємно
07:38
11.04.2018
Дівчина
12
2
А у нормальної дівчини ти будеш один,І ти її всьому навчиш- всьому чому захочеш.І ти потім будеш нею гордитись,бо вона дійсно твоя, а не "обща". Тільки шкода що ці лекції читають у внз,а не в 6класі школи.
11:40
11.04.2018
Людмила Вікторівна
3
1
Людина не козел до якого приводять на случку кіз і вони знають,як йому зробити приємно .А ця ліга смерті "Гармонія огризків",яка хоче знищення нації українців, через розтління молоді ,повинна бути заборонена і покарана за статтею злоумисних дій проти України
17:03
11.04.2018
Павло
0
0
Артем: «без труда, не витягнеш і рибку з річки»
02:46
11.04.2018
Мати
Такі лекції не завадило б частіше читати, і не тільки в Луцьку. . Навіть, якщо лекція вплине хоча б на одного слухача. Маю двох доньок, не була б проти, аби вони послухали. А от на лекцію "Гармонії рівних", після ознайомлення з заявою, дуже сумніваюся, чи варто йти. Я за вільний розвиток особистості, але дівоча чистота, здоров'я, в решті решт - це трохи з іншої опери. Це ж треба, на всю Україну попіарились, захищаючи права і свободи інших людей. Наче мало для цього ЗМІ, ТБ та Інтернету, де щодня пропагується аморальність
22:53
10.04.2018
Принц на белом мерине
Нормальным парням б/у не нужны. Из шалавы не выйдет хорошей жены.
21:06
10.04.2018
Іра
Нічого аморального...просто привела доступний приклад,нічого образливого.А якщо зараз така мораль не в моді,дуже шкода(((
20:53
10.04.2018
Ксюша
Дівчина повинна бути гідною цього звання!!! Можливо це важливо не для всіх, проте ,поважаючий себе хлопець , оцінить Повірте!
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг