Гендерна експертка прокоментувала лекцію про секс у луцькому коледжі

Голова ГО "Гендерний центр" Оксана Ярош виступає категорично проти того, аби непідготовлені люди викладали щось для дітей або підлітків.

Про це вона сказала у коментарі ІА "Конкурент".

"В освітніх установах Луцька пройшли тематичні лекції, які читала волонтерка із церковної організації. Чому я категорично проти, щоб непідготовлені люди викладали щось для дітей або підлітків? Бо шкоду від цих візитів важко прогнозувати і відповідальність за їхній зміст та наслідки несе не лекторка, а заклад освіти, який має дозвіл здійснювати освітню діяльність. Йдеться навіть не про те, що це представники якоїсь новітньої церкви завітали, хоча усім управлінцям варто знати статтю 35 Конституції України, що церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви. А про те, що на освітню діяльність має бути дозвіл та відповідна компетенція тих, хто її здійснює", – зазначила вона.

Оксана Ярош

"Це мені, щоб викладати в університеті, треба мати відповідну освіту, науковий ступінь, вчене звання, фахові публікації, монографії, підвищувати кваліфікацію та інше, а тут виходить, що будь-хто може нав'язувати свою думку для дітей, які ще не мають сформоване "критичне" мислення", – додала вона.

Оксана Ярош виступає за здоровий консервативний підхід у освіті.

"До наших дітей треба йти із апробованими і сертифікатними програмами. Ми маємо в Україні різні релігійні організації, вони активні і можуть пропагувати своє, але поза межами державних освітніх закладів", – наголосила експертка.

Нагадаємо: лекцію про секс до шлюбу і чистоту дівчини у Луцькому педагогічному коледжі провела волонтер громадської організації "Life центр".

"Честь – єдина дорогоцінність дівчини. Це картина життя, живопис релігійності, вікно вихованості, душа чистоти та пристойності. Але мало в кого вона є…", – вказувала лекторка.

Натомість Ліга захисту прав жінок "Гармонія рівних" звернулась до Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з проханням провести перевірку Луцького педагогічного коледжу щодо лекції про секс до шлюбу. Зі слів організації, виступ мав усі ознаки шеймінгу – практики цілеспрямованого приниження людини з якої б то не було причини, продиктованої прийнятими у суспільстві стереотипами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.04.2018 19:41
Переглядів4120
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:17
17.04.2018
Альберт
Люди безпредметно починають срач( Викладіть відео або текст лекції на початку. Здоровий консервативний підхід - це добре, але що можуть протиставити освітні заклади секс індустрії і лютій пропаганді в змі та інтернеті? Де професійні і об’єктивні лекції? Учні/студенти не знають навіть дуже елементарних життєвоважливих речей, наприклад: презервативи НЕ захищають од ВІЛ і тільки частково од венеричних хвороб. А це обернеться багатьма скаліченими життями. І релігійні організації хоч намагаються щось робити, а офіційно в нас повна байдужість під мутною толерантністю(
23:41
15.04.2018
Ольга
Лекторка назвала речі своїми іменами.І чого ж ми так правди не любимо.Прикро.
01:02
16.04.2018
Юродивий
4
2
Якої правди? Про те, що сексу немає? Що цей термін придумали хтиві імперіалісти? І про те, що в пеклі горітиме кожен, хто скаже слово "ліфчик"?
20:38
15.04.2018
Лучанка
Підтримую пані Оксану!
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг