У Луцьку замінюють тепломережі (фото)

ДКП "Луцьктепло" та Луцька міська рада у співпраці із Європейським банком реконструкції та розвитку впроваджують "Проект реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьку".

На модернізацію підприємства та інфраструктур центрального опалення міста буде залучено 10 мільйонів євро кредитних коштів, з яких: 7 мільйонів – це кошти ЄБРР, три – з Фонду чистих технологій. Додатково 4 мільйони євро – це грантові кошти. Термін кредитування становить 13 років, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Спеціалісти підприємств ТзОВ "Енергоресурс - монтаж " та ПрАТ "Луцьксантехмонтаж №536" минулого тижня розпочали заміну 621 метра теплової мережі, що на вулиці Гордіюк, 29, та Кравчука, 5. Це найбільш аварійні об'єкти.

Тривають земляні роботи і на вулиці Загородній, 3-а . Це чи не найдовша ділянка теплової мережі. За словами першого заступника міського голови Григорія Недопада, за цей міжопалювальний період планується, у рамках даного Проекту, виконати ряд робіт по заміні мереж.

За кошти ЄБРР уже запущена котельня на Боженка, що працюватиме на альтернативному паливі.

Варто зазначити, що завдяки Кредиту ЄБРР буде проведена ліквідація підвальних котелень та підключення будинків до загальної тепломережі, здійснюватиметься заміна застарілих котлів, виведення з експлуатації підвальних котелень, формування диспетчерського центру для дистанційного керування і моніторингу теплопостачання.

Проект дозволить здійснити модернізацію системи теплопостачання у Луцьку, що є дуже важливим та своєчасним кроком для зменшення втрат енергії, зниження споживання природного газу та електроенергії, підвищення якості послуг з централізованого теплопостачання та гарячої води у місті.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.05.2018 09:32
Переглядів407
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-09-2018 18-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг