У Луцьку здорожчає вода

Під час відкритих громадських слухань ухвалили рішення про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення у Луцьку.

Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

Серед основних чинників, які спричинили таку необхідність, назвали підвищення мінімальної заробітної плати, збільшення бази оподаткування по розміру ставок збору за спеціальне користування водними ресурсами, збільшення вартості солі, підвищення ціни на електроенергію (підвищення ціни на 12.3% відносно закладеної у тариф), збільшення екологічного податку та податку на землю.

Якщо сьогодні чинний тариф на централізоване водопостачання становить 4 грн 82 коп. (усі цифри – без ПДВ) за кубічний метр води, то запропонована вартість становитиме 5 грн 64 коп. за кубічний метр. Централізоване водовідведення – 5 грн 9 коп., коригований тариф – 5 грн 88 коп. Постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових мереж 5 грн 23 коп., заплановано – 6 грн 14 коп. Вартість водовідведення з використанням внутрішньобудинкових мереж на разі становить 5 грн 49 коп., пропонується – 6 грн 40 коп. Запропоновані тарифи схвалені Національною комісією РЕКП.

"Прикро, що ми відстаємо від актуальних тарифів. Процедура актуалізації є трохи затягнутою, звичайно, хотілося б якомога її спростити, адже уже з 1 жовтня передбачено чергове підвищення тарифів на електроенергію, а це є і складовою тарифу на водовідведення та водопостачання, і ми знову матимемо різницю в тарифах. Різниця на сьогодні уже накопичилася і становить неприємні цифри, які потрібно якимось чином компенсувати", – розповів перший заступник міського голови Григорій Недопад.

До слова, про ймовірне здорожчання води підприємство "Луцькводоканал" повідомляло ще у травні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.08.2018 16:51
Переглядів977
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:29
18.08.2018
Ну Ну
Шановні рахуяльники ! Поясніть десь мені нерозумному, як каналізація (водовідведення) може бути дорожче питної води. За кого мене мають ?
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг