Роботи міської влади з інвесторами я не бачу, – Андрій Покровський (ВІДЕО)

Депутат Луцької міської ради Андрій Покровський зазначив, що окрім співробітництва на умовах грантів, міська рада повинна шукати виходи на бізнес-інвесторів.

Про це він заявив 21 вересня під час ефіру програми "Протилежний Погляд. LIVE".

Нагадаємо, що експерти обговорювали інвестиційну привабливість Волинської області.

"Бізнес зацікавлений в покращенні міста в цілому. Але роботи з бізнес-інвесторами, на жаль, я не можу відзначити з боку луцької міської влади. На жаль, влада поводить себе не зрозуміло. Я не одноразово говорив, що влада не використовує належним чином інструменти, які має. Сподіваюся, що після сьогоднішнього форуму Луцька міська влада зрозуміє, що якщо за інвестором не ходити, не перепрошувати, не комунікувати відкрито, створювати всі умови, то інвестор не буде стукатися в двері та просити. Тому тут є двояке питання. Одне діло, коли залучаються кошти в міську інфраструктуру зі сторони міжнародних організацій, а інша справа, коли міська влада працює з приватним інвестором. Тут є недопрацювання", - зазначив Андрій Покровський.

Виконавчий директор Китайської торгової Асоціації Руслан Осипенко підкреслив, що для бажання інвестора зайти в місто, тут повинна бути політична стабільність, спадкоємність влади та дотримання своїх обіцянок. Адже як правило в Україні, якщо є домовленості з однією владою, а вона змінюється, то обіцянки змінюються. Цю практику потрібно змінити та планувати на середньо та довгострокову перспективи.

"Якраз влада міст повинна забезпечити зниження політичних ризиків. Тобто забезпечити гарантію реалізацію проектів. Адже вони розраховані як мінімум на 3-7 років повернення коштів", – зазначив Осипенко.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.09.2018 21:00
Переглядів717
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
05:23
22.09.2018
Прощай не мытая Россия!
Россия занимает третье место в торговом рейтинге Львова после Германии и Польши. За период января-июля экспорт товаров из Львовской области в целом вырос на 126% и достиг 1 млрд 43 млн 417,3 тыс. долларов США, а импорт - на 129,6% (1 млрд 522 млн 855,5 тыс. долларов).
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг