Porsche відкриває виставку в Берліні

Фото: ілюстративне

8 червня 1948 року перший прототип Porsche з номером шасі 356-001 отримав загальний дозвіл на експлуатацію. Так народилася марка Porsche.

Щоб відзначити цю подію, починаючи з вівторка, 20 березня 2018 року, виробник спорткарів проведе в Берліні першу спеціальну виставку під назвою "70 років спортивного автомобіля Porsche", – повідомляє інтернет-портал technology.org.

Виставка складається з 10 тематичних частин, кожна з яких пропонує захопливі екскурси до історії марки та відроджує міріади елементів конструкції Porsche. Головною метою виставки є продемонструвати еволюцію знаменитих спорткарів за останні 70 років, а також розповісти про людей, які стоять за цим видатним брендом. Адже без легендарного новаторського духу працівників компанії та ентузіазму світової спільноти Porsche подібна історія успіху була б просто немислимою.

"Цією виставкою ми хочемо сказати іншим, що дух інновацій, який протягом 70 років робив Porsche одним з найбільш прибуткових виробників автомобілів у світі, продовжуватиме керувати унікальним досвідом цієї компанії й надалі", – зазначає Ахім Стейскал, директор музею Porsche.

Концепція виставки охоплює ключові етапи розвитку спорткарів Porsche, починаючи з 1948 року. Крім того, розглядаються ідеї, спрямовані на майбутнє. Для прикладу, підтема "Спортивні автомобілі майбутнього" демонструє Mission E – повністю електричний Porsche, серійна версія якого буде випущена на ринок у 2019 році.

Виставка триватиме до 31 травня 2018 року. Місце проведення – виставковий центр "DRIVE. Volkswagen Group Forum" (бульвар Унтер-ден- Лінден). Вхід безкоштовний.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
20.03.2018 23:00
Переглядів494
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг