iPhone матиме нові емоджі

70 нових емоджі – смайлики, гендерно-нейтральні персонажі, різноманітний одяг і їжа, тварини, казкові істоти та інші – з'являться на iPhone та iPad з виходом iOS 11.1.

Емоджі стануть ще більш деталізованими, вони створені на основі затверджених символів Unicode 10. Крім того, нова розкладка клавіатури передбачатиме символи, представлені на Всесвітньому дні емоджі, – повідомляє Укрінформ.

Нові емоджі з'являться пізніше цього року в оновленні iOS. Для популярних емоджі будуть нові типи зачісок: кучеряве волосся, руде волосся, сиве волосся та варіант без волосся.

Прихильники тваринних емоджі отримають ряд їх реалістичних зображень, зокрема папуги, кенгуру, омара та павича.

Unicode, некомерційна організація, яка керує світовими стандартами смайликів, додала до списку деякі емоджі, які не були перераховані в оголошенні Apple, як-от лама і комар.

Apple повідомляє, що вони будуть додані, коли вийде оновлення.

"Як завжди, деякі з найпопулярніших запитів на нові емоджі стосуються зовнішності. Зокрема, руді та кучеряві емоджі, ймовірно, будуть популярними", – сказав Джеремі Берг, засновник Емоджіпедія та творець Всесвітнього дня емоджі. Оприлюднення нових емоджі ознаменувало початок свята.

Берг висловив сподівання, що люди використають Всесвітній день емоджі для полегшення їх онлайн-комунікації.

"Чесно кажучи, немає нічого кращого, ніж коли хтось, хто здавався трохи суворим в інтернеті, надсилає смайлики. Ви можете видихнути з полегшенням, знаючи, що всі ми просто люди", – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗВАЛИ ОРІЄНТОВНУ ВАРТІСТЬ НОВИХ IPHONE

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
17.07.2018 18:48
Переглядів715
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг