Google використовуватиме соцмережі для розпізнавання осіб

Інженери Google зареєстрували новий патент на використання технології розпізнавання особи на основі активності в соціальних мережах.

У новій технології штучний інтелект буде аналізувати не лише фотографії, а й дані із соцмереж, – повідомляє Укрінформ.

Звичайний пошук зображень працює, намагаючись зіставити візуальні сигнали на фотографіях з іншими подібними фотографіями. За умови достатньої освітленості та досить високої роздільної здатності фото Google зазвичай розпізнає його.

Нова система передбачає алгоритм, в якому штучний інтелект ідентифікує обличчя, використовуючи не тільки візуальні сигнали, але і різні форми даних з персональних комунікацій, соціальних мереж, спільних програм і навіть календаря користувача.

Необхідно ввести "візуальний запит" у формі фотографій, знімків екрану або сканованих зображень. Потім система проаналізує зображення і подивиться не тільки на знімки, які візуально схожі, але і на потенційну відповідність іншим джерелам даних.

На сьогодні це всього лише патент, а не програмне забезпечення. Однак експерти побоюються, що це нововведення зможе порушити приватність життя користувачів і навіть завдати їм значної шкоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ МЕГАКРУТИЙ ЕКСПЕРТ РОЗКАЖЕ, ЯК ЗМУСИТИ GOOGLE ЛЮБИТИ ВАШ САЙТ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
09.08.2018 21:03
Переглядів1311
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг