Як бачити всі новини у стрічці Facebook

Facebook не обмежує зміст вашої стрічки новин до 25 або 26 "обраних" друзів.

Упродовж останніх кількох місяців щодо формування новинної стрічки у соцмережі виникало багато питань. Досить поширеною стала думка, що Facebook впровадив алгоритм, з яким ви будете бачити повідомлення тільки від декількох обраних друзів, – інформує Еспресо.

Варіації цієї містифікації поширюються десь з лютого 2018 року, і Facebook повністю розвінчав її, хоч це й не зупинило поширення фейку.

То як же працює стрічка новин?

Алгоритм Facebook аналізує різноманітні дані і на основі них робить судження про те, на чиїх саме сторінках ви хочете бачити контент, а потім пріорітизує їх у своїй стрічці новин. І коментарі в повідомленнях цих друзів (і їх участь в ваших повідомленнях) змусить їх з'являтися в стрічці частіше.

Як бачити все?

Якщо ви відчуваєте, що бачите обмежену кількість повідомлень від обмеженого числа людей, є перевірений трюк: нехай соцмережа покаже вам "Останні" повідомлення а не за замовчуванням, "Кращі історії". Щоб зробити це, натисніть "Стрічка новин" в лівій колонці, а потім "Останні" чи "Найновіші".

Цей вид стрічки новин складніше знайти в мобільному додатку. Спочатку натисніть на символ "три рядки" (поруч із символом повідомлень). Потім натисніть "Детальніше", а потім – "Останні".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: GOOGLE ВИКОРИСТОВУВАТИМЕ СОЦМЕРЕЖІ ДЛЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ОСІБ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
14.08.2018 18:21
Переглядів819
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг