Українці, які навчатимуться у провідних закладах світу, можуть отримати стипендію

Комітет з держбудівництва та місцевого самоврядування підтримав законопроект №7008. Він передбачає стипендію українцям, які вступили до провідних навчальних закладів світу.

Про це повідомила народна депутатка Альона Шкрум, – пише Громадське.

Вона зазначила, що для отримання стипендії студент після навчання зобов'язується три роки працювати на держслужбі в Україні.

Вона також назвала основі ідеї законопроекту:

  • уряд з огляду на пріоритетні для України напрямки реформ та об'єктивні потреби державної служби визначатиме перелік спеціальностей, які підтримуються в рамках стипендіальної програми, та кількість таких стипендій;
  • українці вступають на магістратуру для навчання в ТОП-100 ВНЗ світу за цими спеціальностями;
  • претенденти на повну стипендію для навчання відбираються на конкурсній основі;
  • з такими особами укладатимуться договір про надання стипендії та договір застави майна, який підтверджує повернення державі, витрат у випадку невиконання стипендіатом умов договору про надання стипендії.

На засіданні комітету домовилися доопрацювати механізми, що, повертаючись на держслужбу, стипендіат просуватиме нові підходи в державному управлінні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.12.2017 16:50
Переглядів265
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-06-2018 19-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг