"Має бути діалог між міністерством та лікарями", - депутат Волиньради

Депутат Волинської обласної ради, лікар Сергій Сівак пояснив, чому він виступає проти медичної реформи в тому вигляді, яке пропонує Міністерство охорони здоров'я.

"Я і більшість моїх колег не сприймаємо озвучений Міністерством охорони здоров'я варіант проведення медичної реформи". Про це сказав Сергій Сівак у прямому ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" 29 вересня на телеканалі "Нова Волинь".

Зі слів Сергія Сівака, міністерство повинно вести тристоронній діалог: перша сторона – це команда міністерства, друга – команда лікарів, яка, власне, і втілюватиме в життя запропонований варіант реформи, і третя – пацієнти. Але цього не відбувається.

"З тим фінансуванням медицини, яке зараз відбувається, і якщо не буде фінансування 6 %, галузь приречена", – переконаний Сергій Сівак.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.09.2017 12:00
Переглядів708
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:11
30.09.2017
Юродивий
Галузь повинна сама на себе заробляти, а не фінансуватися. Для цього потрібна стархова медицина, а не крикуни типу Сівака.
останні новини
23-06-2018 22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг