Тетяна Єремеєва пояснила, чому підтримує медичну реформу (відео)

Головний лікар Центру хірургії ока професора Загурського Тетяна Єремеєва пояснила, чому підтримує кроки, запропоновані командою в.о. Міністра охорони здоров'я Уляною Супрун щодо впровадження медичної реформи в Україні.

Медична реформа – єдина, яка торкається абсолютно усіх. Про це Тетяна Єремеєва сказала 29 вересня під час телефонної розмови у студії ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" на телеканалі "Нова Волинь".

Вона підтримує команду Супрун, бо вважає їх прогресивною командою, яка пропонує реальні законопроекти у галузі охорони здоров'я. До того було 22 міністри охорони здоров'я і 21 законопроект, які нічого не змінили.

Зі слів Тетяни Єремеєвої, пропонується зміна у фінансуванні – коли гроші будуть "ходити за пацієнтом", також це медичне страхування, буде єдиний тариф на медичні послуги по всій Україні.

"Щодо тарифів, то будемо вивчати в кожній області. Можливо, надаватимуться свої коефіцієнти, але загалом вони не повинні відрізнятися. Таке є в інших країнах", – пояснила Тетяна Єремеєва.

Також вона додала, що дуже хотіла б, аби в нас використовували міжнародні протоколи. Адже є багато захворювань, які насправді ніхто не лікує в стаціонарі, а в нас лікують, і на це витрачаються величезні кошти щороку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.09.2017 16:00
Переглядів1166
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:49
01.10.2017
Віктор
Тетяна Єремеєва любить обманювати і наговорювати. Не варто вірити тому, що вона пише і каже. Неприємна у спілкуванні пані, яка зробить з вас дурня.
16:14
11.10.2017
Так
1
0
Погоджують. Підла особа.
останні новини
23-06-2018 22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг