Повідомили, у яких громадах на Волині оголосили додаткові вибори

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік місцевих рад Волинської області, у яких призначаються додаткові місцеві вибори на 24 грудня 2017 року.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування із посиланням на постанову ЦВК.

Вперше відбудуться додаткові вибори депутатів у громадах, які виявили бажання приєднатися до двох уже існуючих волинських ОТГ: Зимнівської Володимир-Волинського району та Голобської Ковельського району.

Йдеться про вибори у Хмелівківській сільській раді Володимир-Волинського районуВолинської області (села Хмелівка, Житані, Нехвороща, Хмелів) та Радошинській сільській раді Ковельського району Волинської області (села Радошин, Байківці, Битень, Мар'янівка).

Зі слів директора Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолія Пархом'юка, довибори могли оголосити на Волині у шести громадах, проте у інших випадках
ЦВК за результатами звернень Волинської обласної державної адміністрації не знайшла правових підстав для призначення додаткових місцевих виборів та оголошення виборчого
процесу таких виборів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.10.2017 11:31
Переглядів883
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг