На Волині збір ПДВ перевищив минулорічні показники

На Волині платники ПДВ спрямували до держбюджету 856,4 мільйона гривень податку на додану вартість.

Таким чином, сплачена сума ПДВ в області перевищує минулорічні показники за аналогічний період майже на 233 мільйони гривень, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

"Щомісяця на Волині фіксується позитивна динаміка сплати податку на додану вартість. Власне ріст показників збору ПДВ на 37,3 відсотка – найкраще підтвердження ефективного адміністрування цього податку та своєчасного запобігання використанню схем мінімізації", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Щодо інструментарію для упередження схем формування сумнівного податкового кредиту, то керівник волинських фіскалів відзначає надзвичайно результативну роботу Системи моніторингу оцінки ризиків та загалом посилення аналітичної складової в роботі фахівців ДФС.

"Відколи всі господарські операції в автоматичному режимі аналізуються на наявність ризиків, зловживань стало значно менше. Запроваджена Система моніторингу оцінки ризиків, на жодному з етапів роботи якої не передбачено втручання посадовця, забезпечує рівність умов для всіх платників та виключає суб'єктивний фактор", – наголосила Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.11.2017 09:53
Переглядів341
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг