Ахметов збільшив обсяги закупівлі вугілля на львівсько-волинських шахтах

Компанія ДТЕК Енерго за 10 місяців 2017 року збільшила закупівлі вугілля марки "Г" у держшахт Львівсько-Волинського басейну на 9,8 % – до 595 тис. тонн.

Про це інформує видання "Минпром".

Як повідомляється, у жовтні поставки вугілля шахт Львівсько-Волинського басейну (ЛВБ) на станції ДТЕК зросли на 42% в порівнянні з жовтнем минулого року – до 74 тис. тонн. Збільшення закупівлі викликано зростанням навантаження на ТЕС, які працюють на українському вугіллі марки "Г".

Крім того, з осені 2017 року додатковий попит на вугілля марки "Г" виник через переведення антрацитових блоків ТЕС. Завдяки переведенню з антрациту на газове вугілля тільки двох блоків Придніпровської станції потреба у вугіллі газовій марці виросла на 80 тис. тонн щомісяця.

Довідка:

ДТЕК – енергетичний підрозділ System Capital Management найбільшої бізнес-групи України, який є вертикальною інтеграцією підприємств, що створюють виробничий ланцюжок від видобутку та збагачення вугілля до генерації та дистрибуції електроенергії. Підприємства ДТЕК і Корпоративний центр розташовані в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях, Криму, м. Київ та Ростовській області Росії. ДТЕК найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України.

Основним акціонером System Capital Management є український бізнесмен Рінат Ахметов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
23.11.2017 16:01
Переглядів452
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг