Обленерго будуть карати за несплату компенсацій через неякісні послуги

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), запідозрила обленерго в несплаті споживачам компенсацій за гарантовані стандарти постачання електроенергії.

Про це повідомляє Finance.ua.

"У 2017 році компенсації були надані вісьмома компаніями 913 споживачам на суму 116,95 тис. грн… Водночас в 2017 році компенсації повинні були отримати майже 120 тис. споживачів. Це може свідчити про невиконання компаніями вимог порядку або надання недостовірної інформації у формах звітності", – йдеться в повідомленні регулятора.

Зі слів НКРЕКП Дмитра Вовка, комісія має намір домогтися виплати обленерго компенсації споживачам за результатами перевірок.

"НКРЕКП в 2018 році при проведенні перевірок особливу увагу приділить виконанню компаніями вимог порядку про надання компенсацій споживачам. У разі підтвердження порушення порядку компанії будуть зобов'язані надати споживачам компенсації у подвійному розмірі. Крім того, відповідно до порядку, комісією буде прийнято рішення про вилучення зі структури тарифів на передачу/постачання електроенергії за регульованим тарифом коштів у п'ятикратному розмірі від суми невиплаченої компенсації", – підкреслюють в регуляторі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ПОВЕРУТИ ГРОШІ ЗА НЕЯКІСНЕ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ?

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.03.2018 08:37
Переглядів288
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг