З Олицького замку хочуть забрати психлікарню

Усіх пацієнтів обласної психлікарні в Олиці планують перевести у психіатричну лікарню № 1 у Луцьку, а замок залишити культурним центром і здавати в оренду.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства 20 березня, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики Ірина Вахович розповіла, що наразі вивчають питання доцільності продовження роботи психлікарні № 2 в Олиці. З її слів, у психлікарні № 1 у Луцьку є достатньо місця, щоб перевести усіх хворих. Медичний персонал планують довозити з Олики автобусами.

Замок в Олиці хочуть залишиться культурним центром, втім для цього потрібно шукати інвестора. Питання вивчатимуть додатково, досліджуючи, скільки коштів потрібно буде витратити на таке переміщення.

Голова комісії Олександр Зінчук зазначив, що частина приміщення Олицького замку зараз порожня і не опалюється, перебуває у занедбаному стані. В іншій половині розміщена психлікарня. Важливим є приведення обласної психлікарні № 1 у Луцьку до належного стану, аби туди можна було перевести медичний заклад з Олики.

Оскільки замок є пам'яткою національного значення, будівлю не можна продати, але можна буде здавати в оренду.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.03.2018 09:05
Переглядів804
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг