Будинок Лесі Українки у Колодяжному почав руйнуватися

Через регулярне підтоплення у с. Колодяжному руйнується будинок, де жила поетеса Леся Українка, та точна копія дому її батьків.

Музей кожного року відвідує близько 30 тисяч відвідувачів, тут проводять майже тисячу екскурсій. На території музею є дві Лесині садиби. Білий будинок – власне, дім поетеси, збудований у 1890 році, а сірий – точна копія дому батьків Лесі Українки. У білому будинку є підвал, тож через регулярне його підтоплення Лесина оселя почала руйнуватися. І хоч тут проводили роботи з осушення, ситуацію поліпшити не вдалося, – інформують на сторінці гоолови ОДА Олександра Савченка у Facebook.

"Мені не дуже віриться, що у старому будинку можна зробити такий підвал, який не підтоплюватиме. Але якщо в підвалі треба робити розкопки, адже там ще знаходять речі Лесі Українки та її сім'ї, то, звичайно, щось треба робити", – зауважив голова ОДА.

Із його слів, часу залишилося не так багато, адже затягування на кожен місяць – це додаткові руйнування, а цього не можна допускати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУНЧИК ЗАЛИШИВ САВЧЕНКУ БІЛЬШЕ ХОРОШОГО, НІЖ ПОГАНОГО: РЕЙТИНГ ГУБЕРНАТОРІВ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.06.2018 15:10
Переглядів288
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг