"Волинські новини" звинуватили у перекручуванні слів голови ОДА

Журналістів ІА "Волинські новини" звинуватили у черговому викривленні інформації, сказаної головою Волинської облдержадміністрації Олександром Савченком.

Про це йдеться на сторінці Олександра Савченка в мережі Facebook.

Під час обговорення регіональних програм, які діють в області, до роботи управління розвитку, інвестиції та європейської інтеграції облдержадміністрації були певні зауваження в частині реалізації програм. В цьому Олександр Савченко вбачає особисту відповідальність попереднього керівника структурного підрозділу Юрія Кресака, який нещодавно звільнився.

"Мої перші на службових нарадах критики до Кресака, вони реалізовані – він пішов. В самого хватило сміливості, і я йому за це вдячний. Він би так і так пішов", – сказав Олександр Савченко.

Однак видання "Волинські новини" трактували це, як закид в сторону Володимира Гунчика – попереднього голови ОДА. Так, у статті під назвою "Усе одно пішов би, – голова ОДА про звільнення чиновника", зазначається: "Як наголосив Олександр Савченко, саме через нерезультативність більшості попередніх програм, зокрема їх непрозорість, колишній голова ОДА Володимир Гунчик і прийняв рішення про своє звільнення".

У Волинській ОДА наголошують, що під час засідання колегії взагалі не згадували про Володимира Гунчика. Окрім того, ведеться стенограма засідань колегій. Відтак редакції можуть надати аудіозапис.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.06.2018 20:25
Переглядів1317
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:04
28.06.2018
КИРИЛО
АХ --як бояться обідити Гунчика ,який мучив Волинь 42 місяці .
20:19
21.06.2018
Через нерезультативність пішов Кресак, а не Гунчик і не "хватило сміливості", а згадав скільки через таких, як він під час майдану пішло внікуди компетентних людей-спеціалістів, лише для того, щоб такий як Кресак понюхав запах престижних чиновницьких крісел!!! подумав, що карма і написав заяву.
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг