Діти без щеплень будуть навчатися дистанційно? (відео)

Допускаючи невакцинованих дітей до навчання та відвідування дошкільних закладів, освіта порушувала законодавство в системі охорони здоров'я.

Про це повідомила начальниця управління освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна, – йдеться в сюжеті "Нової Волині".

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень, згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. Таке законодавство в системі охорони здоров'я діє з ще 2012 року.

Зі слів Людмили Плахотної, освіта порушувала законодавство, допускаючи цих дітей до навчання і відвідування дошкільних закладів.

"Не маючи такої строгої вимоги, батьки ігнорували щеплення, здаючи дітей в дошкільні заклади і в школу", – зазначила чиновниця.

Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, МОН разом із МОЗ загострили увагу над цим питанням.

"Маючи можливості навчання іншими формами – індивідуальною, дистанційною, сімейною – сьогодні можна уникнути перебування в дитячому середовищі дітей без щеплень", – додала Людмила Плахотна.

Нагадаємо: Міністерство освіти та науки спільно з МОЗ видало указ, у якому йдеться, що невакцинованих дітей не впускатимуть на заняття у школи та дитячі садки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ЛУЦЬКУ: ЧИ ГОТОВІ ВЧИТЕЛІ ДО ЗМІН (ВІДЕО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.09.2018 11:50
Переглядів1393
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:19
18.09.2018
Гандзя
Чи у багатьох школах передбачене дистанційне навчання?
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг