На Волині складна ситуація з туберкульозом

Гендиректор Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання Юрій Валецький зауважує, що ситуація з туберкульозом на Волині є складною.

Про це він заявив на прес-клубі на тему "Ціна здоров'я" 25 жовтня.

Зі слів керівника об'єднання, збудник пристосувався до найефективніших препаратів, які було синтезовано 40-50 років тому. А нових немає.

Тим не менше, за останні роки таки вдалося досягти певних позитивних зрушень. Як зауважив Юрій Валецький, захворюваність туберкульозом в області вдалося зменшити на 11 %, смертність від цієї недуги знизилася на 8 %.

Однак фінансування, каже керівник медичного закладу, недостатнє. Воно перекриває приблизно 20-30 % від потреби.

"Якщо лікування, забезпеченість препаратами та харчування – на задовільному рівні, то умови перебування хворих та умови праці співробітників є незадовільними", – розповів Юрій Валецький і зауважив, що потрібно робити ремонт у палатах, коридорах, санвузлах, службових приміщеннях протитуберкульозних медичних закладів

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.10.2016 12:46
Переглядів995
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг