Поділитись:

Обрали депутатів у трьох об'єднаних громадах на Волині

Понеділок, 12 грудня 2016, 09:29

У п'яти об'єднаних територіальних громадах відбулися вибори голови та депутатів.

Зокрема голову та депутатів 11 грудня обирали у Княгининівській (Луцький район), Прилісненській (Маневицький район), Литовежській та Поромівській (Іваничівський район) та Поворській (Ковельський район) об'єднаних територіальних громадах.

Згідно із даними паралельного підрахунку голосів, який здійснює Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП" депутатами у Поворській об'єднаній територіальній громаді стали:

  • Ващук Тетяна Анатоліївна (УКРОП) – 58 голосів (59,18 %);
  • Рудь Федір Федорович (Самовисування) – 68 голосів (56,20 %);
  • Новарчук Олег Анатолійович (УКРОП) – 53 голоси (44,54 %);
  • Хомук Жанна Сергіївна (УКРОП) – 59 голосів (53,64 %);
  • Сіньчук Дмитро Валерійович (УКРОП) – 44 голоси (35,20 %);
  • Самчук Світлана Степанівна (Самовисування) – 63 голоси (54,78 %);
  • Дорошко Валентина Петрівна (Самовисування) – 62 голоси (54,39 %);
  • Ткачук Сергій Васильович (УКРОП) – 51 голос (48,11 %);
  • Киричук Тетяна Володимирівна (Самовисування) – 41 голос (35,34 %);
  • Мазурик Микола Вікторович (УКРОП) – 48 голоси (38,71 %);
  • Савчук Віктор Якович (Самовисування) – 53 голоси (44,17 %);
  • Бондарчук Інна Петрівна (Самовисування) – 107 голосів (73,79 %);
  • Жарко Євгеній Олексійович (Батьківщина)– 40 голосів (46,51 %);
  • Дмитрук Анатолій Олександрович (Самовисування) – 34 голоси (39,08 %);
  • Олексюк Ніна Романівна (Самовисування) – 49 голосів (40,50 %);
  • Шкоропад Олена Олексіївна (Самовисування) – 80 голосів (53,69 %);
  • Санько Альбіна Миколаївна (Самовисування) – 105 голосів (78,95 %);
  • Бондарук Наталія Іванівна (УКРОП) – 62 голоси (63,27 %);
  • Рибак Микола Сидорович (Батьківщина) – 90 голосів (96,77 %);
  • Матвіюк Микола Васильович (Свобода) – 66 голосів (47,14 %);
  • Березінська Лілія Антонівна (Самовисування) – 57 голосів (41,61 %);
  • Самчук Ігор Валерійович (УКРОП) – 85 голосів (62,50 %).

Депутатами у Княгининівській об'єднаній територіальній громаді стали:

  • Чернов Микола Миколайович (самовисування) – 55 голосів (45,45 %);
  • Турек Валентин Вікторович (само висування) – 27 голосів (19,42 %);
  • Сошко Олена Сергіївна (УКРОП) – 53 голоси (51,96 %);
  • Масон Володимир Павлович (Свобода) – 32 голоси (32,65 %);
  • Школа Світлана Володимирівна (Батьківщина) – 67голосів (41,10 %);
  • Калитюк Юрій Сергійович (УКРОП) – 54 голоси (30,34 %);
  • Курілін Ігор Анатолійович (УКРОП) – 79 голосів (48,17 %);
  • Конопельнюк Юрій Вікторович (УКРОП) – 102 голоси (53,68);
  • Артюнян Олена Анатоліївна (самовисування) – 38 голосів (23,75 %);
  • Михалевич Дмитро Анатолійович (само висуванець) – 54 голоси (27,69 %);
  • Левчук Людмила Петрівна (само висування) – 62 голоси (32,98 %);
  • Сидун Володимир Миколайович (УКРОП) – 81 голос (38,57 %);
  • Черенков Анатолій Анатолійович (само висування) – 46 голосів (27,71 %);
  • Котищук Андрій Миколайович (Самовисування) – 63 голосів (77,78 %);
  • Савка Віктор Іванович (Батьківщина) – 39 голосів (58,21 %);
  • Сливка Наталія Юріївна (УКРОП) – 58 голосів (42,96 %);
  • Стрихарчук Сергій Сергійович (Самовисування) – 26 голосів (33,77 %);
  • Жупанюк Алла Юріївна (Свобода) – 41 голос (48,81 %);
  • Гарбарук Галина Юріївна (УКРОП) – 78 голосів (42,39 %);
  • Струк Юрій Адамович (Народний контроль) – 56 голосів (34,57 %);
  • Корнелюк Вадим Григорович (УКРОП) – 48 голосів (44,86 %);
  • Ковальчук Віта Анатоліївна (Самовисування) – 60 голосів (32,43 %);
  • Кашуба Тамара Степанівна (УКРОП) – 77 голосів (63,64 %);
  • Войтюк Ганна Миколаївна (Самовисування) – 39 голосів (32,77 %);
  • Куць Валентина Григорівна (Самовисування) – 48 голосів (29,45 %);
  • Лукашевич Олег Валерійович (Самовисування) – 153 голоси (72,51 %).

Депутатами у Поромівській об'єднаній територіальній громаді стали:

  • Голіта Анатолій Олександрович (УКРОП) – 58 голосів (34,73 %);
  • Федчук Микола Миколайович (УКРОП) – 81 голос (55,86 %);
  • Борис Володимир Петрович (Самовисування) – 52 голоси (30,59 %);
  • Мовяка Наталія Миколаївна (Самовисування) – 74 голоси (66,07 %);
  • Бобак Олег Євгенійович (УКРОП) – 46 голоси (34,33 %);
  • Мацьоха Наталія Іванівна (УКРОП) – 60 голосів (38,96 %);
  • Рудь Іван Миколайович (Солідарність) – 44 голоси (31,43 %);
  • Радзивілюк Віталій Іванович (УКРОП) – 28 голосів (65,12 %);
  • Ничипорук Галина Василівна (УКРОП) – 37 голосів (33,94 %);
  • Рачук Віталій Іванович (УКРОП) – 57 голосів (52,78 %);
  • Жигалюк Володимир Євгенович (УКРОП) – 59 голосів (50,00 %);
  • Кінах Галина Леонідівна (УКРОП) – 101 голос (57,39 %)
  • Андрощук Олег Іванович (Самовисування) – 41голос (37,61%);
  • Бондзюх Юлія Миколаївна (УКРОП) – 60 голосів (50,00).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НА ВОЛИНІ ОБРАЛИ ГОЛІВ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 вересня 2019
13 вересня 2019
12 вересня 2019
11 вересня 2019
29 серпня 2019
22 серпня 2019
14 серпня 2019
13 серпня 2019
07 серпня 2019
02 серпня 2019
29 липня 2019
28 липня 2019
27 липня 2019
26 липня 2019