Поділитись:

Волинянка «виходила» срібло на міжнародних змаганнях (фото)

Субота, 10 червня 2023, 20:44

Легкоатлетка з Волині Олена Собчук здобула посіла другу сходинку на 49-му міжнародному фестивалі спортивної ходьби. Спортивні змагання відбулися у литовському місті Алітус.

Про це повідомляє Суспільне

«Срібло» легкоатлетка здобула на дистанції 20 кілометрів. Відстань волинянка подолала з результатом 1:31:10. Тренує легкоатлетку Микола Калитка.

Олена Собчук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (спортивна ходьба). Торік на чемпіонаті світу волинянка фінішувала 11-ю. Цей результат став повторенням другого найкращого для України на чемпіонатах світу з легкої атлетики у спортивній ходьбі на 20 км.

Волинянка «виходила» срібло на міжнародних змаганнях (фото)Волинянка «виходила» срібло на міжнародних змаганнях (фото)

В травні 2023 жіноча команда з України, у складі якої була Олена Собчук, посіла друге місце у командному заліку на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби.