Поділитись:

В Україні можуть скасувати е-декларації для деяких військових

Понеділок, 13 березня 2017, 14:58
Президент Петро Порошенко пропонує Верховній Раді розглянути законопроект, який позбавляє певної категорії військовослужбовців зобов'язань щодо заповнення електронних декларацій.

Про це в кулуарах парламенту заявив представник президента у Верховній Раді Артур Герасимов, – повідомляє Еспресо.TV.

Він нагадав, що згідно із законом, який був ухвалений Верховною Радою, всі військовослужбовці, зокрема рядові, які наразі проходять службу за контрактом, молодші офіцери та старші офіцери, генерали, повинні подавати електронні декларації.

"Що стосується молодшого офіцерського складу, а також сержантського, законопроект, який внесений президентом, звільняє їх від цієї відповідальності", – наголосив Герасимов.

Він пояснив, що нинішній законопроект щодо декларацій передбачає несення особами кримінальної відповідальності за неподання цього документу. Таким чином, з його слів, вказаних військових необхідно позбавити тяганини з деклараціями, адже їм, передусім, незручно заповнювати ці декларації на передовій. По-друге, через те, що декларації перебувають в електронному доступі, це може занапастити життя військових через те, що їхніми даними може заволодіти ворог.

"Хотів би ще раз наголосити, що від обов'язків електронного декларування звільняються виключно особи молодшого офіцерського складу, це – капітан, старший та молодший лейтенант, а також особи сержантського, рядового, та старшинського складу", – підсумував Герасимов.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 вересня 2019
21 вересня 2019
20 вересня 2019