Поділитись:

Як у Луцьку ремонтують прибудинкові території (фото)

П'ятниця, 24 березня 2017, 10:55

У місті тривають активні роботи з капітального ремонту прибудинкових територій.

З настанням сприятливих погодніх умов працівники дорожніх служб намагаються оперативно виконати значні об'єми робіт, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Варто зазначити, що капітальний ремонт дворів проводиться комплексно. Зокрема відновлюється дорожнє покриття та тротуари, будуються чи реконструюються мережі зовнішнього освітлення, встановлюються дитячі та спортивні майданчики.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев разом з директором департаменту ЖКГ Юрієм Красем оглянули, як тривають ремонтні роботи на прибудинкових територіях Гнідавська, 63, 63а, 63б, Відродження, 14- Сагайдачного, 29.

Також Тарас Яковлев оглянув хід реконструкції тротуару на проспектах Волі та Соборності на відрізку від вулиці Чорновола до проспекту Молоді. Тут пішохідні доріжки вимощують бруківкою. Крім того, влаштовано тут й велодоріжки. Тротуар освітлять сучасними світлодіодними світильниками.

Тривають роботи і на проспекті Відродження, де нині вкладають новий асфальт у попередньо вирізані карти.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив, що погодні умови посприяли відновленню ремонтних робіт на прибудинкових територіях і вулицях.

Він наголосив, що до Великодня планують завершити ремонти у десяти дворах, роботи у яких розпочали ще у 2016 році. Тут необхідно буде здійснити благоустрій. На його переконання, до цього повинні уже долучитися мешканці будинків і попідгрібати листя, розрівняти землю, висадити квіти.

Загалом, у 2016-17 роках нами заплановано зробити 64 двори. Уже завершені роботи у 40 прибудинкових територіях. Тарас Яковлев переконаний, що цьогоріч усі з 64 дворів будуть капітально відремонтовані. З його слів, уже тривають зустрічі з людьми, узгоджуються усі позиції та побажання мешканців.

Також триває ремонт пішохідних зон на проспектах Волі та Соборності, де влаштовано й велодоріжки.

Цьогоріч заплановано провести ремонт дорожнього покриття проспектів Волі та Соборності, будівництво нової дороги на вулиці Липинського, ремонт Кривого Валу та ряд інших вулиць.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 лютого 2019
16:33
15:33
12:50
11:31
14 лютого 2019