Поділитись:

У чому небезпека "шлюбів за добу"

П'ятниця, 04 серпня 2017, 07:40

Як ви ставитесь до такої популярної нині послуги, як "Шлюб за добу"? Практична ідея, чи не так? Познайомились – закохались – вирішили – одружились. Ані довгих тижнів очікувань, ані безсонних ночей у роздумах типу "варто чи ні?", ані суперечок про "що? де? як? коли? скільки?" – все швидко і без емоційних втрат (і фінансових витрат!).

Начебто зручно і жодних ускладнень. Погоджусь, якщо говорити про пари зі стабільними стосунками, усвідомленим баченням спільного майбутнього, для яких реєстрація шлюбу – виважене і логічне завершення "цукерково-букетного періоду".

А як щодо тих, хто, скажімо, сьогодні став жертвою Амура, а завтра вже біжить брати шлюб? Післязавтра – ейфорія і кохання-зітхання, а ще через день – "не зійшлись характером" і розлучення? Гадаю, серед "швидких шлюбів" є чимало таких.

Можливо, все ж не зайвими були ті кілька тижнів між поданням заяви і укладенням шлюбу? І черга тут зовсім ні до чого. І безсонні ночі у роздумах "варто чи ні?" зовсім не зайві. Та й, чесно кажучи, "що? де? як? коли? скільки?" – ще той незабутній емоційний феєрверк!

P.S. Варто пам'ятати: одружитись за добу можна легко, а ось розлучитись (якщо що) так швидко не вийде!

Надрукувати
мітки:
коментарів