Поділитись:

Власна квартира для малечі: як у Луцьку виготовляють вігвами (фото)

П'ятниця, 24 листопада 2017, 20:00

Героїнею сьогоднішньої рубрики про креативні вироби, які лучани продають у Instagram, стала Мар'яна Малець. Майстриня шиє для діток вігвами, які слугують малечі власними квартирами. Такі вироби користуються особливою популярністю у дітей із закордону, а тепер і маленькі українці мають змогу погратися "на своїй території".

"Конкурент" не міг оминути такий вид діяльності, тому поспілкувався із Мар'яною та дізнався, чому ж діткам так полюбилися луцькі вігвами.

СТАРТ

Мар'яна закінчила Луцький національний технічний університет. Здобула вищу освіту за спеціальністю енергетика. А потім і другу вищу, у цьому ж вузі – економіка підприємства. До декретної відпустки працювала за спеціальністю, проте декрет дав більше часу для того, аби творити.

"Скільки себе пам'ятаю – творю, тато завжди знав, де його друга шкарпетка – вона пішла на нову колекцію одягу для ляльок. Що тільки не робила: шила, вишивала і навіть декор на своє весілля повністю робила сама. Мені пощастило народитись у досить творчій сім'ї. Прямо не сім'я, а гурток "очумелые ручки" (сміється – ред.). Одним словом – шансів сидіти і нічого не робити в мене не було. Гени не воші, не вичешеш", – жартома розповіла майстриня.

Та додала, що почалося все із подаруночка похреснику.

"Захотілося чогось оригінального, вирішила шити вігвам. І от із того часу все закрутилось. В мене є одна незмінна помічниця – мама. Ми пошили вігвами похресникам, своїй доці і слава по-маленьку пішла", – пригадала лучанка.

Згодом до неї почали звертатися знайомі, знайомі знайомих, а тоді створили сторінку в Instagram і почала викладати роботи.

СПЕЦИФІКА РОБОТИ

Першу таку креативну кімнатку для діток Мар'яна шила довго, але зараз із досвідом цей процес пришвидшила.

"Вимірюю, вирівнюю, запрасовую, адже хочеться зробити все ідеально. До кожного замовлення підходжу індивідуально, підбираю колір, принт, форму подушок. Із мамою радимо, як краще поєднати ті чи ті тканини. А в результаті виходить краса", – поділилася специфікою пошиття вігвамів майстриня.

РОДЗИНКА

Особливістю та неповторністю робіт Мар'яна вважає розмір.

"Наші вігвами – це квартира-студія для дітей. Але найголовніше те, що вони зроблені із любов'ю. Ми стараємося втілити всі побажання клієнтів у життя та здійснити їх мрію", – запевняє лучанка.

Також анонсує, що до Нового року планує влаштувати розіграш.

"Дуже хочеться зробити малечі такий подаруночок під ялинку", – каже Мар'яна.

СПІВПРАЦЯ

До майстрині зверталися із пропозиціями про співпрацю, проте вона переконана, що це може перетворитися на промислове виробництво, а не хобі, яке приносить задоволення. Вона ж прагне створювати ексклюзивну продукцію для кожної дитини індивідуально.

ЦІНИ

Лучанка каже, що ціна залежить від вартості матеріалів. Тому вона стартує від 1300 гривень.

"Ми вирішили робити все на совість і використовуємо 100% польську бавовну. Надбавку за роботу робимо невеличку, щоб вистачало на каву, бо приходиться шити ночами (сміється – ред.). Ціна в нас приємно відрізняється від інших", – запевняє майстриня.

КОНКУРЕНЦІЯ

Мар'яна зізнається, що конкуренції не боїться, адже вважає, що кожен має свого клієнта.

"Для того, аби подобатися людям, ми кожного разу придумаємо щось нове та не економимо на матеріалах, щоб не втрачати позиції якості", – пояснила майстриня.


ПЛАНИ

Лучанка мріє про невеличку майстерню із дитячою кімнатою.

"Там кожна дитинка зможе зразу протестувати виріб, а мами зможуть поділитись своїми враженнями не через мережу, адже так приємно отримувати відгуки типу: "Вауу. Це просто бомба. Це ще одна кімната" (сміється – ред.). Та й взагалі приємно бачити радісні емоції наших маленьких клієнтів", – підсумувала луцька майстриня.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 серпня 2019
02 серпня 2019
17 червня 2019
02 травня 2019
23 квітня 2019
23 березня 2019
19 березня 2019
27 лютого 2019
19 лютого 2019
18 лютого 2019
11 лютого 2019
20:00
02 лютого 2019
22 січня 2019
16 січня 2019