Поділитись:

Vox populi: "бляхи", алкоголь, корупція – лучани назвали причини збільшення аварій (фото)

Неділя, 14 січня 2018, 21:00

Уже не перший рік Україна займає одне з перших місць у Європі за кількістю смертельних аварій на дорогах. Зменшили дозволену швидкість руху у межах міста, підняли штрафи, зробили дороги – а результату ніякого. Лише у Луцьку за два тижні січня кількість ДТП перевалила за десяток, серед них – кілька із летальним наслідком.

У чому ж причина безладу на дорозі? Хто винен в численних аваріях і як виправити ситуацію, ІА "Конкурент" запитало у лучан

Тетяна:

Тут стільки проблем! Винні всі. Скажу і як водій, і як пішохід. І ці єврономери, це щось жахливе! Не раз помічаю: вони ж не дивляться ні на що – "підрізають", це жахливе щось! Не знаю, коли буде цей порядок. Пішоходи теж – як батьки виховують, так і діти потім своїх дітей виховують (ви ж це знаєте прекрасно). Якщо дитинку вчити, коли ведеш за ручку в садочок, що то є світлофор, то є зебра, то вона так не піде десь там перебігати. Все йде від виховання. Щоб врегулювати, щоб боялися, потрібні якісь закони, правила, 100 % потрібні більші штрафи. Але тут є ще одна складова – корупція, ті ж хабарі. Казали, що не беруть... Беруть вони, і нова поліція так само бере, як і стара брала. Зі всіма можна домовитися, усі про це знають – тож не Америку відкриваємо. Тут ще не скоро, напевно... Тільки якісь більш жорсткі закони треба, правила, щоб покарання дійсно було суттєвіше. Я думаю, що гривня тут нічим не допоможе. Якщо перебореться корупція, ці хабарники перестануть брати, я так думаю, то буде якийсь результат.

Ярослав:

На мою думку, причина в тому, по-перше, що збільшилась кількість машин на нерозмитнених номерах. І друга причина – свята, вживання алкоголю. Це моя думка. Щоб виправити ситуацію, вже перші правильні кроки роблять – зменшують швидкість у місті. Збільшення штрафів – теж дуже правильно. В кожного є діти, родичі, всі за них переживають, тож потрібно водити машину дуже обережно.

Валентина:

У тому, що стільки аварій, звичайно, спочатку водії винні. Це найперше, як на мене. А по-друге, закони в нас такі – треба більш жорсткі закони приймати для того, щоб була кримінальна відповідальність.

Юрій:

Причиною аварій є неуважність пішоходів. Неуважність водіїв теж, але більше пішоходів. Люди своє життя не ставлять ні у що. Щоб це врегулювати, потрібні більш жорсткі штрафи, аж до кримінальної відповідальності.

Галина:

У 70 % аварій винні водії, а в 30 % – пішоходи. Я так думаю. Водії часто сідають за кермо під дією алкоголю. А пішоходи розмовляють по телефону, як переходять дорогу, тому стають неуважні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: VOX DEI: ЧОМУ СТАЄТЬСЯ ТАК БАГАТО АВАРІЙ І ХТО У ЦЬОМУ ВИНЕН

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 лютого 2019
12 лютого 2019
11 лютого 2019
09 лютого 2019
04 лютого 2019
03 лютого 2019
02 лютого 2019
29 січня 2019
27 січня 2019
26 січня 2019
25 січня 2019