Поділитись:

Кіберполіція хоче легалізувати криптовалюту в Україні

П'ятниця, 09 лютого 2018, 10:15

Легалізація криптовалют в Україні дозволить їх контролювати.

Про це в ефірі Радіо Свобода у програмі "Деталі" заявив заступник начальника Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак.

"Що стосується криптовалют, зараз ми розробили ряд пропозицій, винесли це питання на рівень уряду і хочемо криптовалюту легалізувати, щоб вона була підконтрольна. За допомогою цієї валюти здійснюється чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї і таке інше", – повідомив Гринчак.

"Дуже часто до нас звертаються із заявами про викрадення криптовалюти. Існують шахрайські схеми, коли власник електронного гаманця надає доступ шахраям до своїх акаунтів, і вони переводять десятки тисяч доларів на інший гаманець. Цей вид злочину можна кваліфікувати як шахрайство із використанням електронно-обчислювальної техніки. Людина ошукана, вона перерахувала якісь електронні кошти за якісь послуги і взамін нічого не отримала – це чисте шахрайство", – додав заступник начальника Департаменту кіберполіції.

Нині в Україні Національний банк, Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку й Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюту платіжними засобами. Це питання ніяк не врегульоване на законодавчому рівні.

Нагадаємо: учора, 8 лютого, у Луцькому національному технічному університеті знайшли техніку для видобування криптовалюти. Увесь день у виші тривали обшуки.

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:15
23 січня 2019
10:55