Поділитись:

У Луцьку відбувся турнір з англомовних дебатів (фото)

Понеділок, 14 травня 2018, 14:50

16 команд з Луцька, Києва, Івано-Франківська, Харкова, Львова та Дніпра змагалися за першість на Всеукраїнському студентському турнірі з англомовних дебатів.

Змагання відбулися 12-13 травня в рамках проекту "Англомовний дебатний клуб в бібліотеці" інформаційного центру "Вікно в Америку" Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки, – інформують організатор.

Ігри відбувалися у Британському парламентському форматі дебатів. Тобто є уряд і опозиція, які представлені двома командами по дві людини (за аналогією, одна – з Палати Лордів друга з Палати Общин). На виступи в цьому форматі кожен із гравців мав по 7 хвилин та 15 хвилин на підготовку після оголошення резолюції та позиції, яку повинні захищати.

На цьому турнірі теми ігор були присвячені проблемам виїзду українців за кордон, блокуванню сайтів у мережі, правам протестувальників та іншим суспільно важливим темам.

У результаті перемогу отримала команда із Києва – "KNU Aviv A" із Київського національного університету імені Тараса Шевченка: Борис Пікалов та Яна Григоренко. Кращим спікером також стала киянка Ліля Нгуєн.

"Ми вже досить довго розвиваємо саме англомовні дебати у Луцьку, а цей турнір – можливість попрактикуватися у дебатах саме англійською. На мою думку, сьогоднішній турнір – це шанс для кожної з команд по-новому подивитися на такі важливі для суспільства проблеми, підтягнути свій рівень англійської та позмагатися за перемогу. Результат виправдовує очікування. Ми дуже задоволені рівнем команд та тими оригінальними ідеями, які формувалися під час ігор", –розповів голова оргкомітету турніру Антон Євтушок.

Надрукувати
мітки:
коментарів