Поділитись:

Член Європарламенту став почесним професором СНУ (фото)

П'ятниця, 18 травня 2018, 19:07

У Лесиному виші відбулося урочисте вручення титулу "Почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки" члену Європейського Парламенту Елмару Броку.

Дійство відбулося у стінах університету 18 травня.

Під звуки барабанів у актову залу ввійшли члени вченої ради університету, ректор Ігор Коцан та поважний гість із Європи. Також на заході був присутній митрополит Луцький і Волинський Михаїл та ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

У своєму вітальному слові Ігор Коцан висловив щиру подяку Елмару Броку за візит до Луцька та прийняття титулу від університету.

"Маю високу честь повідомити, що вчена рада СНУ ім. Лесі України від 7 грудня 2017 року надала титул "Почесного професора" європейському політику, члену Європарламенту Елмару Броку", – урочисто проголосив ректор СНУ.

Проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук зачитала біографію члена Європейського парламенту, із якої стало зрозуміло, що Елмар Брок своєю професійністю та сумлінною працею гідний отримати високий титул від українського університету.

Своєю чергою, європейський гість, зауважив, що він знає історію України та має наміри підтримувати людей, які тут проживають.

Згадав Брок і про політичні чвари та зауважив, що Україна має бути вільною та незалежною. Навів приклад, як злагоджено працює та які має успіхи Європейський Союз. Також додав, що й у Європі вирішують складні питання так, як у Луцьку, чим неабияк насмішив присутніх.

"Звичайно, у нас виникають деякі суперечності, і ми їх обговорюємо. Але ми погоджуємося з усім. Це щось нагадує нам міську раду Луцька", - жартома додав Брок та викликав шквал оплесків.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл також звернувся із вітальним словом до європейського політика.

"Ви отримали титул професора у місті зачаття самого поняття Європейський Союз. Ви у першій європейській столиці – місті Луцьку", - зауважив владика та побажав сили і наснаги політику, адже титул більше зобов'язує, аніж нагороджує.

Опісля офіційної частини заходу, європейському гостю продемонстрували таланти університетської молоді.

Надрукувати
мітки:
коментарів