Поділитись:

Стала відомою офіційна ціна на iPhone SE в Україні

Середа, 23 березня 2016, 09:38

21 березня компанія Apple презентувала "старий" новий iPhone SE. Проте оперативні українські рітейлери вже сьогодні розповіли про його офіційну ціну в Україні.

Нагадаємо, що iPhone SE з'явиться у продажі у Сполучених Штатах вже за кілька днів, 31 березня. Продаватися він буде у двох конфігураціях – із вбудованою пам'яттю на 16 або 64 ГБ. Ціна на ці моделі складатиме $399 та $499 відповідно, – інформує Pingvin.pro.

До України перші офіційні смартфони надійдуть лише на початку літа, у червні. Саме тоді стартують офіційні продажі авторизованих рітейлерів Apple у нашій країні. Рекомендовану роздрібну ціну для них встановлює сам виробник. Вона ще не була озвучена, але маркетологи стверджують, що вона становитиме від 14 000 до 15 000 гривень за молодшу конфігурацію iPhone SE. Це значно вище, ніж та ціна, яку можна вирахувати простим множенням американського цінника на теперішній курс долара та гривні. Однак, купуючи такий офіційний пристрій, ви зможете отримати усі необхідні гарантії від компанії Apple та сервісне обслуговування у випадку, коли це знадобиться.

До речі, українські офіційні ціни на iPhone SE не дуже відрізняються від тих, що заявлено, наприклад у Росії чи у Польщі, де працюють фірмові інтернет-магазини Apple. Російська ціна при перерахунку по сьогоднішньому курсу становить 13 500 гривень, а польська — 15 000 гривень.

Що ж стосується так званого сірого ринку смартфонів, то там також усі вже готові до старту продажів нового iPhone SE. Там вже можна замовити молодшу модель в середньому за 12 000 грн, а модель із накопичувачем на 64 ГБ обійдеться українцям десь у 14 500 грн. Такі смартфони частіше за все привезені з азіатського ринку, або ж з Європи. Проте, купуючи такий екземпляр ви не отримаєте жодної гарантії чи сервісу, або ж отримаєте мінімальний її строк та з обслуговуванням у найближчій сумнівній майстерні.

Як кажуть українські аналітики попит на iPhone SE у нашій країні не буде значним. Вся справа у тому, що яка б не була його конфігурація, та яким популярним би не був дизайн у стилі iPhone 5s, покупці скоріш за все нададуть перевагу iPhone 6. Тим паче, що його офіційна ціна не принципово відрізняється від ціни на iPhone SE.

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 лютого 2019
19 лютого 2019
14:00
18 лютого 2019
17 лютого 2019