Поділитись:

Діти без учнівських квитків оплачують повну вартість проїзду, – Луцькрада

Неділя, 17 червня 2018, 14:00
2252
0
0
1

У травні виконавчий комітет Луцької міської ради ухвалив рішення про збільшення вартості проїзду в маршрутках до 5 гривень. Для дітей віком від 6 до 18 років проїзд коштує 2 гривні, якщо у них є учнівський або студентський квиток.

Якщо в дитини немає учнівського чи студентського квитка, то вона повинна сплатити повну вартість проїзду. Про це заявив директора департаменту економічної політики Луцької міської ради Олександр Озінович у програмі "Тема дня".

"Сьогодні немає жодної проблеми виготовити такий квиток у будь-якій школі, будь-якому навчальному закладі", – наголосив він.

Із його слів, на сьогодні на державному рівні не регламентується пільга для дітей.

"Кабінетом Міністрів внесено зміни щодо розрахунку вартості проїзду, де навіть була забрана норма, що вартість студентського/учнівського квитка має становити 25 % від повної вартості квитка. Разом із тим законом України передбачено, що орган місцевого самоврядування може забезпечувати пільговий проїзд учнів, вихованців, студентів до місць навчання і додому в порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування, те передбачати на це відповідні видатки з місцевих бюджетів. Тобто на сьогодні виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення, яким регламентує, що за умови наявності учнівського/студентського квитка діти до 18 років їздять за 2 гривні. Це своєрідна пільга, надана виконкомом", – пояснив Озінович.

Як розповів він, у попередньому проекті рішення була норма, що 2 гривні платять діти від 6 до 14 років у навчальний період, а в літній період платять 3 гривні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ МОВЧИ: ЛУЧАН ЗАКЛИКАЮТЬ ВИСЛОВИТИСЯ ЩОДО ЯКОСТІ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

2252
0
0
Надрукувати
мітки:
1 коментарів
Вікторія.
17.06.2018 20:28

Це абсурд!!! Водії хами тепер тероризуватимуть малолітніх дітей за відсутність папірчика... Пам'ятаю прикрий випадок з дитинства , було мені років 10. Кондуктор тролейбуса знущалась із мене через відсутність фотокартки в учнівському(відклеїлось), погрожувала завести в поліцію, у мене був нервовий зрив від переляку. Батьки зверталися до керівництва яке після інциденту заявило, що в шановної пані кондукторки клімакс і вона просто на мені відірвалася... Не можна допускати щоб нинішні хамуваті водіяки ще й над нашими дітьми знущалися за якийсь папірчик...

2
0
16:33
14 листопада 2018
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...
#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)
Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й ...
Неочікувана парочка друзів
Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно ...