Поділитись:

"Озвучка" в транспорті та пандуси: у Луцьку обговорили проблеми людей з інвалідністю

Четвер, 19 липня 2018, 14:00

Проблеми доступності та способи її підвищення у місті Луцьку обговорили під час засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста 19 липня.

Так, на заході члени комітету обговорили низку актуальних проблем, які не дозволять людям з інвалідністю відчувати себе в безпеці та бути повноцінними.

Серед основних проблем:

  • пандуси у місті (зокрема в приміщенні драмтеатру, НСТУ ВРД по вул. Словацького, на вул. Шота Руставелі, 9 та ін.) ,
  • онижені бордюри,
  • "озвучка" зупинок у громадському транспорті (як у маршрутних таксі, так і тролейбусах),
  • відсутність паркувальних місць для осіб з інвалідністю біля Луцькради, обласної ради та інших установах,
  • доступ до пляжу в місті;
  • відсутність соціального таксі та ін.

Представник департаменту ЖКГ Віктор Яворський прозвітував за виконану роботу в 2017 та першому півріччі 2018 року.

За цей час у місті розпочали позначення наземних пішохідних переходів тактильною плиткою, занизили бордюри на прибудинкових територіях та у місті загалом. До того ж встановили 14 світлофорних об'єкти із звуковими сигналами та ще мають облаштували звуковими пристроями 104 світлофори.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку замінять 34 світлофорні об'єкти

Представники громадських організацій зауважили, що прохання про пониження бордюр часто ігнорується. Однак вдалося домовитися, що в подальшому людей на візках долучатимуть до інспектування виконаних робіт, аби були враховані побажання усіх.

Озвучені проблеми осіб з інвалідністю, за словами представників влади, будуть вирішені. Нині детальніше стежитимуть за озвучкою зупинок у громадському транспорті, продовжуватимуть дбати за встановленням пандусів у місті та виділять паркувальні місця.

Стосовно доступу до пляжу – цим займуться навесні, адже купальний сезон невдовзі завершиться. Ідея із соціальним таксі потребує великих фінансів, тому аби це реалізувати, представники влади, шукатимуть оптимальні шляхи.

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 грудня 2018
14 грудня 2018
13 грудня 2018
12 грудня 2018
11 грудня 2018
10 грудня 2018