Поділитись:

Вступну кампанію до закладів профтехосвіти продовжили

Четвер, 16 серпня 2018, 09:15

Заклади профосвіти можуть проводити додатковий прийом вступників на місця регіонального та державного замовлення до 1 жовтня.

Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки, який був надісланий департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державної адміністрації.

"Для забезпечення рівного права громадян на здобуття професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів та виконання закладами професійної (професійно-технічної) освіти регіонального та/або державного замовлення Міністерство продовжує прийом громадян на навчання до закладів ПТО на 2018/2019 навчальний рік до 1 жовтня 2018 року", – йдеться у листі.

МОН також нагадує, що відповідно до Типових правил прийому до закладів ПТО, зарахування учнів на бюджет здійснюється в межах ліцензованого обсягу.

Нагадаємо: продовжити терміни вступної кампанії просила Громадська рада при Міністерстві освіти і науки. Мовляв, з різних причин частина потенційних учнів професійно-технічних навчальних закладів не подали документи до приймальних комісій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 березня 2019
12:00
23 березня 2019
22 березня 2019