Поділитись:

Досі ніяких переговорів, – "Волиньобленерго" про борги "Луцькводоканалу"

Вівторок, 23 жовтня 2018, 12:00
259
0
0
0

Після публікації запланованого графіку відключення об′єктів "Луцькводоканалу" у засобах масової інформації з'явилися коментарі щодо незаконності такого відключення та нібито переговорів, які тривають.

ПрАТ "Волиньобленерго" повідомляє, що твердження щодо незаконності є необґрунтованим, оскільки базується на "вільному" трактуванні ст.6 Закону України "Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення", яка визначає принципи державної політики у сфері питного водопостачання, а не встановлює заборону на відключення, – інформує прес-служба підприємства.

Окрім декларації принципів державної політики, прямої норми щодо заборони відключення в законодавстві України немає. Підтвердженням цього є практика відключень водоканалів у Волинській, Харківській, Київській, Чернівецькій, Житомирській, Тернопільській областях.

Нагадаємо, що в недалекому минулому на Волині застосовували дискретне (погодинне) електропостачання одного з водоканалів задля обмеження відпуску електроенергії до оплаченого рівня. Таким чином, не варто посадовим особам міської ради і "Луцькводоканалу" сприймати офіційне попередження про відключення від електропостачання як погрозу. Доцільно підготувати лучан, водоканалізаційне господарство міста до цієї форс-мажорної події, якщо не буде винайдено фінансові ресурси для врегулювання заборгованості, – запевнили у "Волиньобленерго".

Також на підприємстві заявили, що станом на ранок 23 жовтня переговорів із посадовими особами "Волиньобленерго" щодо погашення боргу чи відключення "Луцькводоканалу" не проводили. Також "Волиньобленерго" не отримувало жодних пропозицій ні від КП "Луцькводоканал", ні від керівництва Луцької міської ради.

"Волиньобленерго", попри фінансові проблеми, своєчасно, в повному обсязі і регулярно сплачувало всі чималенькі податки до міського бюджету і має право розраховувати на партнерське ставлення до одного з найбільших платників податків міста. Політичний піар і популізм ніяким чином не можуть компенсувати витрачені нами фінансові ресурси. Наголошуємо, що метою ПрАТ "Волиньобленерго" є не відключення, а повернення коштів, витрачених товариством на покриття недоплат КП "Луцькводоканал", – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

259
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...