Поділитись:

Неочікувана парочка друзів

Понеділок, 05 листопада 2018, 07:40

Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно щоб подивитись, чи сидить на лавці величезний, пухнастий кіт.

Маю свій трохи дивакуватий метод самонавіювання: якщо пухнастик є – значить день пройде вдало, якщо ні – то вже як буде Але то таке, бо найцікавіше - це спостерігати за котом і його другом – великим і добрим псом. Саме так, ця пара руйнує будь-які стереотипи на кшталт одвічної ворожнечі між собаками та котами. Виявляється є й винятки (впринципі як і у всьому). Вони собі мирно ділять територію в районі цієї лавки. Щоправда хитрий кіт завжди на лаві, а великий пес завжди під нею (бо ж добрий і певне поступається).

 Місцеві дітлахи їх часто підгодовують та граються з тваринами, ну а кіт за це лишає їм «подарунки» в пісочниці. Також їх опікують працівники ЖЕКу і поряд зі своєю диспетчерською вони облаштували для собаки і кота свої мисочки, в які кладуть їжу, і навіть час від часу чухають  тварин за вушком. Однак, пес - домосід, який фактично ні на крок не відходить від лавки. Хіба-що радісно біжить назустріч, коли бачить, що десь здалека до диспетчерської їхнього ЖЕКу наближаються дядьки, що там працюють.

Ну, а кіт (як і всі його родичі) мандрівник – той завжди в походах. То його інколи можна побачити біля входу в грузинську пекарню, де він повними печалі очима заглядає у очі відвідувачів. На деяких це інколи діє, і буває, розчулені люди діляться з пухнастиком смачненьким з пекарні. Іншого разу він вже треться об ногу мамі, яка приїхала  з коляскою на дитячий майданчик, або переляканий сидить на дереві, чекаючи поки дворові собаки за нього забудуть і побіжать далі, до свого великого й доброго пса, який його не скривдить.

Ось так, просто приглядаючись уважніше до стану речей навколо, відволікшись від смартфонів, соцмереж, побутових думок та інших траблів, можна побачити неочікувані і милі моменти, що поруч. А скільки є ще всього навколо, біля чого проходиш щодня, але не звертаєш уваги. А дарма…

До того ж, спостерігати за тваринами дуже цікаво, так ніби дивишся National Geographic, от тільки не по телевізору, а крізь вікно на кухні, де в головних ролях найкращі друзі - кіт і пес.

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 березня 2019
20 січня 2019
14 січня 2019
10 січня 2019
13 листопада 2018
02 вересня 2018
05 серпня 2018
07 березня 2018
01 березня 2018
18 лютого 2018
24 жовтня 2017
02 травня 2017
18 січня 2017