Поділитись:

За яких умов відкриють пункту пропуску "Адамчуки-Збереже"

Середа, 02 січня 2019, 18:18

Аби польська сторона погодилася на будівництво пункту пропуску в Адамчуках, українська сторона мусить реалізувати декілька попередніх завдань, які стосуються як розробки певної документації, так і реалізації багатьох проектів.

Про це заявив голова Шацької РДА Василь Голядинець, – повідомляє "Район.Бізнес".

Зі слів посадовця, у 2008 році розробили проектно-кошторисну документацію по території автомобільного пункту пропуску "Адамчуки-Збереже" та прилеглої території села Адамчуки, у 2015 році розробили зміни до генерального плану із запланованим пунктом пропуску.

14 вересня 2017 року представники Шацького району здійснили робочий візит до міста Влодава, де спільно з представниками Республіки Польща задекларували намір співпраці, беручи на себе відповідальність вживати усіх необхідних заходів в межах своїх компетенцій щодо відкриття міжнародного пункту пропуску "Адамчуки-Збереже".

Уже провели інженерно-геодезичні вишукування та розробили генеральний план забудови с.Адамчуки, яким визначили земельну ділянку для розташування згаданого пункту пропуску, його сервісної зони та необхідної інженерної інфраструктури.

У 2017 році ДНДІ «Діпромісто» розробило техніко-економічне обґрунтування будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску "Адамчуки".

Саме будівництво пункту пропуску включає будівництво мосту через річку Західний Буг, основних і допоміжних об’єктів сервісної зони кордонного переходу, підведення інженерних мереж (електро-, тепло- і водопостачання, систем каналізування та водовідведення, зв’язку тощо), визначення основних напрямів руху транспортних засобів від міжнародного автомобільного пункту пропуску "Адамчуки" на українській стороні, реконструкція/ будівництво автомобільних доріг та під’їзних шляхів, над чим зараз і працюють в районній адміністрації.

"Якщо в Адамчуках збудується перехід, це дасть зовсім інший рівень розвитку Шацькому району, і в першу чергу, туризму. Поляки дуже люблять відпочивати на Шацьких озерах, це бачимо в період Європейських днів добросусідства. Ми повинні усе зробити для того, аби привабити сюди польського туриста", – відзначив Василь Голядинець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща закриє пішохідний перехід у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув»

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 жовтня 2019
05 жовтня 2019
03 жовтня 2019
01 жовтня 2019
27 вересня 2019
26 вересня 2019
25 вересня 2019
24 вересня 2019
21 вересня 2019
20 вересня 2019
17 вересня 2019